Maicon'un Yerine 2 Golcü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon'un Yerine 2 Golcü!

1539043512149.png

Sarı kırmızılıların, yaz transfer döneminde yaşananlar nedeniyle kadrodaki golcü açığını 2 takviyeyle kapatmak istediği ortaya çıktı.

Öte yandan ara transferde golcü takviyesi yapacak olan Galatasaray'ın Anthony Modeste'yi rötarlı da olsa kadrosuna katacağı ve temaslara başladığı iddia edilmişti.
Ancak aradan geçen 2 aylık süre zarfında Modeste'nin durumuyla alakalı değişme olmadı.

1539043666144.png
Modeste'nin kulübüyle anlaşma sağlaması halinde transfer gündeme gelebilecek.

(FutbolArena)

Modeste'nin problemi olmasa zaten bizim takıma önerilmezdi. Problemi olmayan Modeste'yi zaten alamazdık.

4 Ağustos'tan beri maça çıkmamış. Transfermarkt'ta "Özel İzinli" diye bir şey yazıyor. Olaya 2 taraftan bakabiliriz.

1. Taraf: Bu adam demek ki şu anki kulübünde bir daha oynamayacak. Başka bir takıma transfer olmak istiyor. Buna en yakın takımlardan biri de Galatasaray. Bu yüzden devre arası uygun bir bonservise çözülebilir.

2. Taraf: 4 ay boyunca hiç maç oynamamış, 1,5 senedir de üst düzey Avrupa futbolundan uzak kalmış bir adam Ocak'ta geldiği takıma ne kadar adapte olabilir. Ayrıca parasını aldığı halde aylardır Çin kulübünde oynamıyor ve sorun çıkarıyorken transfer edilirse ileride aynı sorunları burada da çıkartmama garantisi var mıdır. Yani 6 ay oynayıp sonra beni "Dortmund istiyor, Köln'ü özledim" deyip yarı yolda bırakmaya müsait bir oyuncu..

Bu filmin sonunda Modesteyle uğraşıp hiç forvet alamamayı görmek istemiyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla keşke şu Modeste 'yi alabilmiş olsaydık. Antalya maçında yaptığımız 30 küsür ortayı içerde Modeste 'ye kesebilmiş olsaydık adam gol kralı olurdu tek maçta

Veya Porto maçında girdiğimiz o 6 net gol pozisyonun en az 2 tanesini gole çevirirdi

Veya şimdiye kadar ligde +20 gole ulaşmış olurduk her türlü

Muslera
Mariano-Ozan-Serdar-Nagatomo
Ndiaye-Fernando
Rodrigues-Emre-Onyekuru
Modeste

rakiplerimiz bu kadar beceriksizken şu kadroyla lige ambargo koymaz mıydık ?

İki santrafor alamayız. Kimse hayal görmesin. Bir tane alsak iyidir. Bir de stoper kiralarsak tadından yenmez. İnşallah Belhanda'yı Çin'e ya da Araplara satarız. Feghouli sezon sonuna kadar kalmalı. Ben hala umut besliyorum. Aylarca nöbet tuttuk, bu kadar kolay vazgeçmemeliyiz.

Hiç modeste'ye falan bulaşmayın. Çin'den alınacaksa Alan ya da Pelle olabilir.

Ancak benim tercihlerim Benfica'da oynayan 27 yaşındaki eski Shaktar'lı Facundo Ferreyra ve

Everton'daki 28 yaşındaki Omar Niasse'yi 1,5 yıllık kiralayın ancak satın alma opsiyonu kesin konulmalı.

________________Muslera
Mariano___Ozan___Serdar___Nagatomo
_______________Fernando
Onyekuru______Ndiaye_______Rodrigues
_________Ferreyra_____Niasse

Bu kadro cl'de yarı final görür.

Üst Alt