Makaay: "İtalya, İngiltere ve Fransa başarılı olamaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Makaay: "İtalya, İngiltere ve Fransa başarılı olamaz"

Makaay: "İtalya, İngiltere ve Fransa başarılı olamaz"

Hollandalı eski futbolcu, Euro 2012'de İspanya, Almanya ve Hollanda'ya rakip olacak başka takım görmüyor.

158453hp2.jpg

Hollanda Milli takımı'nın eski golcüsü Roy Makaay, Euro 2012'deki faborisinin ispanya olduğunu açıkladı ve Fransa, İtalya ve İngiltere'nin her hangi bir sürpriz yapma şansının olmadığını belirtti.

Fifa'nın resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Makaay, "İspanya son DÜnya ev Avrupa şampiyonu. Bu yüzden açık ara favoriler. Alamnaya ve Hollanda da DÜnya Kupası'ndaki mükemmel performansları ile onları takip ediyor. Fransa, İtalya ve İngiltere gibi takımların ise bu üçlüye rakip olacaklarını düşünmüyorum." dedi.

2006 Dünya Kupası'nı kaçırmış olmanın acısını hâlâ çektiğini de itiraf eden Makaay, "Hatırlayacağınız gibi o zaamanlar 4-3-3 oynuyorduk ve merkez santrtforumuz Ruud van Nistelrooy'du. Onun gibi harika bir oyuncuyu kesmek hiç kolay değildi. Yine de düşününce içim burkuluyor. Ama bunu değiştiremem." şeklinde konuştu.

Kaynak

Cevap: Makaay: "İtalya, İngiltere ve Fransa başarılı olamaz"

oyuncunun hası bir ara bizimle adı çok geçmişti...

efsane ikililer arasında benim için makaay ve tristan

Bence Italya ve Fransa basarili olacak,Hollanda hikaye.

aslinda an matiklisi su, yada olmasi gereken

ingiltere, fransa, italya, portugal ... bunalrdan biri baya gidecek

ispanya, hollanda, almanya yani favori olanlardan biri en az büyük hayal kirikligi yasicak

ingilterenin defansında ferdinand yok kevgir olur ingiltere. onlardan bir halt olmaz. ama fransa iyi işler yapabilir bu turnuvada.

Fransa hariç bende öyle düşünüyorum, özellikle İngiltere belki gruptan bile çıkamayabilir

Herkes Hollanda birseyler yapar diyor da fena cuvallayabilirler yani oda var.

vay be roy makaay zamanında ne severdim bu adamı çok iyidi bize haberleri çıktığında hep gelmesini isterdim

İspanya bedava Dünya kupası aldı.

Hollanda veya Almanya hak ediyor bu turnuvada şampiyon olmayı.

Zaten Almanya - Hollanda finali olursa seyir açısından da, çok iyi bir final olur. İspanya gibi oyunu yavaşlatan, iğrenç sistemi olan bir takım hak etmiyor başarı.

Üst Alt