Malatya'da Hippie Olmak - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malatya'da Hippie Olmak

Cevap: Malatya'da Hippie Olmak

Malatya'nın yöneticilik tarihine geçecek belediyesi Çevre Yolunu Kuzey Irak'a çevirdi, bir yağmur yağsa çizme falan giymeniz gerekiyor. Ordunun olduğu cadde ki en sık kullanılan caddelerdendir, yol değil patates tarlası, arabayla girmekten ödü kopuyor insanın. Ünv. otobüslerine binmek imkansız, otobüsle okula gidecekseniz ya 9daki ders için 8 de otobüse binmeniz lazım ya da sabah derslerini unutmanız ki o otobüsler sadece öğrenciler tarafından değil, araştırma hastanesinden dolayı halk tarafından da çok sık kullanılıyor.

Ama bunlar önemli şeyler değil, bir şehirde ki en önemli sorun şehrin ortasında zararsızca estrümanlarını çalıp şarkılar söyleyen bir grup insan bu dangalaklar için.

Vay Malatya, Dünya turuna çıkıpta sadece Malatya'da tecavüze ugrayan turistleri bilirim.Her yerde ayılar var ve bu yeni olan birşey değil ve tekrar gündeme getirmek yersiz.Biliyorum bu adamları bilmem kaç yıldır yıkanmıyan, kazandıkları paranın çoğunu yola harcayan insanlardı.Az önce abartmadım uzun süre yıkanmamışlar ve çevredekileri rahatsız ediyor olabilir.

arkadaslar olayi malatayaya baglamayin.... basligi videoda yazdigi icin yazdim keske yazmasaymisim...

istanbulun göbeginde ayni seler oluyor ...

beyoglunda karagünes diye bir grup vardir bilen bilir santur diye bir enstrüman calarlar...

önder abiyle. ahmet abi vardi ozamanlar, önder abi gitar hocam di... zabita/polis/ belediye yle yasadiklari problemleri/rüsvetleri anlattirlardi...

bu video yu izleyincede onlar aklima geldi konu acayim dedim...

tüm türkiyede olan bir olay bu sirf malatyada yada anadoluda yasanan bir olay degil....

Üst Alt