Malatya'da Hippie Olmak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malatya'da Hippie Olmak

Cevap: Malatya'da Hippie Olmak

Videoyu izlemedim ama burada yaptığınız saçma yorumlardan utandım gerçekten. Yok efendim İzmir'de yapsaymış bir şey olmazmış yoruma bak. Bu zihniyetle giderseniz daha çok ayılık görürsünüz.

Yorumlara bak.Sanki halk bir terbiyesizlik yapmış.Kendini bilmez 2 adamın yaptığı olayı koca şehire yıkmaya kalkısırsınız yahu ? Harbiden ibretlik yorumlar var. Sanki koca İstanbul'da o adamlardan yok :asd:

Emir reis senden beklemezdim bunu. Halkın yaptığı hiçbirşey yok. Zabıtalar her yerde aynı ve olayı onlar yapıyorlar. Yaptıkları onlara ve Türkiye'ye göre doğru ama yanlış bir davranış.

Emir reis senden beklemezdim bunu. Halkın yaptığı hiçbirşey yok. Zabıtalar her yerde aynı ve olayı onlar yapıyorlar. Yaptıkları onlara ve Türkiye'ye göre doğru ama yanlış bir davranış.

zaten bizde onlardan bahsediyoruz reis :confused: halk'a laf soyledimmi herhangi bir yerde ?

Salak bir zabıtanın yaptığını neden tüm Malatya'ya tüm Anadolu'ya mal ederek yok 50 yıl yok 250 yıl gerideyiz, bu ülkeden nefret ediyorum gibi boş boş konuşuyorsunuz ?

Gidin Amerika'da medeni medeni yaşayın lan!

Salak bir zabıtanın yaptığını neden tüm Malatya'ya tüm Anadolu'ya mal ederek yok 50 yıl yok 250 yıl gerideyiz, bu ülkeden nefret ediyorum gibi boş boş konuşuyorsunuz ?

Gidin Amerika'da medeni medeni yaşayın lan!

iyide yabancılar, turistler, buraya gelip tatil yaptıktan sonra tekrar ülkelerine gittiğinde çevresine yaşadıkları olayları anlatınca diğer insanda bi önyargı oluşuyo ister istemez. insanlar anlatırkende malatyadaki bir zabıta memuru diye değil Türkiye diye anlatıyo.

mesela TR'de pkk bomba falan patlatınca dış ülkelerde haber olarak yayınlanıyo ama avrupalılar Türkiyeyi ırak gibi görüyomuş ne yazık ki. sürekli bomba patlayan taş sopa çatışma olan bir yer gibi

"arkadaşlar bakmayın ilgilenmeyin giderler" falan

çalgıcılara baya ürkmüş hayvan muamelesi yapılmış

yazık lan

bi gram özgürlük...

zaten bizde onlardan bahsediyoruz reis :confused: halk'a laf soyledimmi herhangi bir yerde ?

Allah'ın ayıları, nefret ediyorum bu ulkeden.

emir 2 sayfa önce yaptığın terbiyesizliğin üstüne bir de pişkin pişkin yazıyorsun,git glasgow forumlarında yaz bunları hem de bu forumun moderatörlerinden olarak yaptığın bu terbiyesizliğin affı yok bir de like atmışlar hey Allahım

emir 2 sayfa önce yaptığın terbiyesizliğin üstüne bir de pişkin pişkin yazıyorsun,git glasgow forumlarında yaz bunları hem de bu forumun moderatörlerinden olarak yaptığın bu terbiyesizliğin affı yok bir de like atmışlar hey Allahım

bu ülkede genelde polisler ve özellikle zabıtalar ayıdır

belki onları kastetmiş de olabilir

Polis,zabıta herneyse de halka laf edip terbiyesizlik yapmayın,herkes batının dünyaya dayattığı sahte,yapmacık kültürü kabul edip ona karşı hoşgörülü davranmak zorunda değil.

iyide yabancılar, turistler, buraya gelip tatil yaptıktan sonra tekrar ülkelerine gittiğinde çevresine yaşadıkları olayları anlatınca diğer insanda bi önyargı oluşuyo ister istemez. insanlar anlatırkende malatyadaki bir zabıta memuru diye değil Türkiye diye anlatıyo.

mesela TR'de pkk bomba falan patlatınca dış ülkelerde haber olarak yayınlanıyo ama avrupalılar Türkiyeyi ırak gibi görüyomuş ne yazık ki. sürekli bomba patlayan taş sopa çatışma olan bir yer gibi

Kardeşim benim tepki verdiğim şeyler inan bunlar değil. Bu zabıtanın yaptığı hanzoluk ile ülkeden nefret edilir mi ? Anadolu 250 500 1000 yıl geride denilir mi. Bunu diyenler uzayda mı yaşıyor. Neden kendini bu ülkeden soyutlamış gibi davranıp eleştirirler anlamam. Yazık bir salak zabıta yüzünden böyle şeyler söylenmemeli.

Üst Alt