Malcom, Resmen Barcelona'ya Transfer Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malcom, Resmen Barcelona'ya Transfer Oldu

Barcelona, Roma'nın 36 milyon euroya kadrosuna katmak üzere olduğu Malcom'u 42 milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer etti.
roma-ya-imza-atmasi-an-meselesi-olan-malcom-11081766_3327_m.jpg

Kulüpten yapılan resmi açıklamada; Malcom için Bordeaux'a 41+1 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceği duyuruldu. Malcom'un Barça'ya 5 yıllık imza atacağı ve transferin salı günü Camp Nou'da basına tanıtılacağı belirtildi.

FRANSA LİGİNDE 84 MAÇTA 20 GOL ATTI

Ligue 1'de oynadığı 84 maçta 20 gol 13 asist yapan 21 yaşındaki sağ açık için Bordeaux, 23 Temmuz günü Roma ile 36 milyon Euro karşılığı anlaştıklarını açıklamıştı.

Rotasyon icin dogru bir hamle yaptilar, haftalardir Willian icin Chelsea ile gorusuyorlardi ama Chelsea 70 milyon euro isteyince gorusmeler tikandi. 41 milyon euro ya boylece daha ucuza hallettiler bu isi.

Malcom bence yanlış yaptı. Roma'da daha net 11 oyuncusu olabilirdi. Barça'da oynayan oyuncunun hazır olması lazım. Malcom'un daha Avrupa kupasında maçı yok.

Barça'dan daha net bir kanat-forvet takviyesi beklerdim.

Willian' i istediler ama cok pahali cikti. Chelsea ucuza birakmadi.

Tamam ama arada çok ciddi seviye farkı var. Malcom daha Avrupa maçına çıkmamış,Milli maça çıkmamış, Fransa'nın orta sıra takımında başarı yakalamış bir isim.

Roma'da çok daha fazla kendini geliştirirdi. Barça'da senden istenilen çok fazla. Dembele bile ilk yılında yapamadı. Malcom'dan daha iyi durumda geldi kendisi. Hani hiç değilse Martial alınabilirdi.

Tamam ama arada çok ciddi seviye farkı var. Malcom daha Avrupa maçına çıkmamış,Milli maça çıkmamış, Fransa'nın orta sıra takımında başarı yakalamış bir isim.

Roma'da çok daha fazla kendini geliştirirdi. Barça'da senden istenilen çok fazla. Dembele bile ilk yılında yapamadı. Malcom'dan daha iyi durumda geldi kendisi. Hani hiç değilse Martial alınabilirdi.
Dogru diyorsun ama Martial bunlardan daha ucuz olmazdi ki, hatta Willian dan daha pahali olurdu. Barca fazla para vermek istemedi rotasyon oyuncusu icin, bu paralara anca bu seviyede olan oyuncular alabilirsin.

Dogru diyorsun ama Martial bunlardan daha ucuz olmazdi ki, hatta Willian dan daha pahali olurdu. Barca fazla para vermek istemedi rotasyon oyuncusu icin, bu paralara anca bu seviyede olan oyuncular alabilirsin.

Ben Barça'nın eğer gerçekten 11 oynatacak biri arıyorsa paraya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Gerekirse 30-35 daha verir alır Willian-Martial gibi birini. Rotasyon için fena tercih değil ama dediğim gibi benim içime pek sinmedi. Belki de çok başka işler yapacak,göreceğiz..

Üst Alt