Mamadou Niang Fenerbahçe'de


Fenerbahçe, Olympique Marsilya forması giyen Mamadou Niang'ı renklerine bağladı.Senegal Milli Takımı'nın formasını da giyen 31 yaşındaki forvet, yarın 13:00'te İstanbul Atatürk Havalimanı'nda olacak.Fenerbahçe Spor Kulübü
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe’deBekliyoruz daha bekliyoruz, zamanlamaları da müthiş adamların. Bizim maç bitti onlar açıkladı, bravo yönetim.
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'deMaçın bitmesini beklemişler resmen,Allah seni bildiği gibi yapsın Adnan polat,madara ettin bizi herkese.
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'deHelal olsun diycek başka söz bulamıyorum

Adamlar 4. As forvetini transfer ediyor bütün rakiplerimiz müthiş kadro kurarken biz resmen uyuyoruz 3 aydır
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'deHayırsız olsun iyi transfer yaptılar adamlar basıyor parayı alıyor biz nerde bonservisi olmayan onu alırız
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'deİLk 4'e girersek iyidir bu takımla..Zor deplasmanları bırakın bu takım bucadan karabükten bile galip ayrılamaz..
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'deaçıklarlar tabi.göbeğini kaşıya kaşıya izlerler sonrada. görsün bizimkilerde.eğer rijkaarda keserlerse tüm faturayı o zaman görür bizim başkan..
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'deHaldun Üstünel'i yiyeceğim diye takımın... Bu takım başarısız olursa kalabileceğini mi zannediyor Adnan Polat ? Yazıklar olsun, şu beceriksiz Galatasaray yönetimine !!!
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'deEn az 3 transfer yapmadığımız sürece Fenerbahçe'yi geçme ihtimalimiz yok. Açık ve net.
 
Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'deHiç bir şey yapamaz..Gelsin ben buradayım..İspanya'nınkini aldılar, şimdi de Fransa gol kralını alıyorlar..2 tane de süper lig gol kralı var takımda..İtalya, Almanya ve İngiltere'ninkileri de alsınlar bir şey olmaz fenerden..:)
 
Üst Alt