Mamadou Niang Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, Olympique Marsilya forması giyen Mamadou Niang'ı renklerine bağladı.

Senegal Milli Takımı'nın formasını da giyen 31 yaşındaki forvet, yarın 13:00'te İstanbul Atatürk Havalimanı'nda olacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe’de

Bekliyoruz daha bekliyoruz, zamanlamaları da müthiş adamların. Bizim maç bitti onlar açıkladı, bravo yönetim.

Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'de

Maçın bitmesini beklemişler resmen,Allah seni bildiği gibi yapsın Adnan polat,madara ettin bizi herkese.

Helal olsun diycek başka söz bulamıyorum

Adamlar 4. As forvetini transfer ediyor bütün rakiplerimiz müthiş kadro kurarken biz resmen uyuyoruz 3 aydır

Hayırsız olsun iyi transfer yaptılar adamlar basıyor parayı alıyor biz nerde bonservisi olmayan onu alırız

İLk 4'e girersek iyidir bu takımla..Zor deplasmanları bırakın bu takım bucadan karabükten bile galip ayrılamaz..

açıklarlar tabi.göbeğini kaşıya kaşıya izlerler sonrada. görsün bizimkilerde.eğer rijkaarda keserlerse tüm faturayı o zaman görür bizim başkan..

Haldun Üstünel'i yiyeceğim diye takımın... Bu takım başarısız olursa kalabileceğini mi zannediyor Adnan Polat ? Yazıklar olsun, şu beceriksiz Galatasaray yönetimine !!!

En az 3 transfer yapmadığımız sürece Fenerbahçe'yi geçme ihtimalimiz yok. Açık ve net.

Hiç bir şey yapamaz..Gelsin ben buradayım..İspanya'nınkini aldılar, şimdi de Fransa gol kralını alıyorlar..2 tane de süper lig gol kralı var takımda..İtalya, Almanya ve İngiltere'ninkileri de alsınlar bir şey olmaz fenerden..:)

Üst Alt