Manchester City, Premier League'de Bitime 5 Hafta Kala Şampiyon Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester City, Premier League'de Bitime 5 Hafta Kala Şampiyon Oldu!

Da1wWBLW0AIiC9W.jpg

Son yıllarda gördüğüm en hakedilmiş şampiyonluk. En son bizim 11-12 şampiyonluğu bu kadar hak edilerek kazanılmıştı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

United içerde nasıl kaybeder yav.

Geçen hafta haketmişlerdi gerçi de hakem sağolsun.

Mükemmel top oynuyorlar bunu geliştirirlerse kimse durduramaz. Bir tane net golcüye ihtiyaçları var ama Aguero sezonun yarısında sakattı neredeyse.

sampiyonlugu hak ettiler lakin gelecek sezon için mutlaka transfer yapmalari lazim

gelecek ay 33 olacak fernandinhonun yerine topçu bulmalari lazim

savunmaya da 1-2 takviye lazim

bok gibi para harcadilar hala hayatinin yarisini hastenede geçirmis kompany ile otamendi ilk 11de oynuyor. laporte için yorum yapmak daha erken. stones da sisirilmis bir stoper seksi paslar filan atiyor ama savunma özellikleri ona ödenen paranin yarisini bile göstermiyor. çok hata yapiyor.

hücum anlamda en iyi kadro cityde tho no doubt

sampiyonlugu hak ettiler lakin gelecek sezon için mutlaka transfer yapmalari lazim

gelecek ay 33 olacak fernandinhonun yerine topçu bulmalari lazim

savunmaya da 1-2 takviye lazim

bok gibi para harcadilar hala hayatinin yarisini hastenede geçirmis kompany ile otamendi ilk 11de oynuyor. laporte için yorum yapmak daha erken. stones da sisirilmis bir stoper seksi paslar filan atiyor ama savunma özellikleri ona ödenen paranin yarisini bile göstermiyor. çok hata yapiyor.

hücum anlamda en iyi kadro cityde tho no doubt
Stoper yokki piyasada. Napolideki adam şişiriliyor bence Stones daha iyi.

Laporte'u yıllardır söylüyorum taş gibi adamdır ayağı düzgündür ve tekmeye kafa atar ama EPL temposuna ayak uydurmalı.

Otamendi'yi beğenmiyorsunuz da o tarz bir adam lazım Puyol yok piyasada var mı aklına gelen?

Fernandinho konusunda haklısın ama yerini Kante dışında doldurabilen çıkmaz.

Laporte'u yıllardır söylüyorum taş gibi adamdır ayağı düzgündür ve tekmeye kafa atar ama EPL temposuna ayak uydurmalı.

Otamendi'yi beğenmiyorsunuz da o tarz bir adam lazım Puyol yok piyasada var mı aklına gelen?

Koulibaliy'i ben de pek begenmiyorum ama Stones bu seviyede oynayacak adam degil gibi. Iyi hoş ama çok hata yaptigi maçlar fazlasiyla oldu. Evertonda bu hatalar pek göze batmamiş olabilir.

Eskiden William Carvalho çok övülüyordu şu anki durumunu bilmiyorum. Napolide oynayan Jorginho belki iyi bir tercih olabilir. Veya Javi Martinez.

Koulibaliy'i ben de pek begenmiyorum ama Stones bu seviyede oynayacak adam degil gibi. Iyi hoş ama çok hata yaptigi maçlar fazlasiyla oldu. Evertonda bu hatalar pek göze batmamiş olabilir.

Eskiden William Carvalho çok övülüyordu şu anki durumunu bilmiyorum. Napolide oynayan Jorginho belki iyi bir tercih olabilir. Veya Javi Martinez.
Martinez belki ama o da zor. Cidden Fernandinho çok başka bir adam oldu.

Üst Alt