Manchester Maçında Orası Cehennem Olacak mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester Maçında Orası Cehennem Olacak mı?

Cevap: Manchester Maçında Orası Cehennem Olacak mı?

Yensek de yenilsek de cehennem olacak.Çıkarı yok.İsterlerse 5 atsınlar.Ama maç başlamadan altlarına edecekler.Başka yolu yok.

Sizi bilmem ama ben holiganlığımı yaparım İngiliz görürsem Manu formasıyla!

Stadla bitecek is degil bu. Havaalanina ayak bastiklari andan itibaren "welcome back to hell" yazilarini gormeleri lazim. Kalacaklari yerde butun gece uyumamalari lazim. Sonra ise sahada oyuncularimizin sindirici, bezdirici sertlikte oynamalari lazim.

Yaparsak yine biz yapariz. Carsi gibi stadda kari gibi bagirmakla olmuyor bu isler.

Stadla bitecek is degil bu. Havaalanina ayak bastiklari andan itibaren "welcome back to hell" yazilarini gormeleri lazim. Kalacaklari yerde butun gece uyumamalari lazim. Sonra ise sahada oyuncularimizin sindirici, bezdirici sertlikte oynamalari lazim.

Yaparsak yine biz yapariz. Carsi gibi stadda kari gibi bagirmakla olmuyor bu isler.

Eskisi gibi o büyüleyici atmosfer asla olamaz bence.

Bu meşale işi iyi hoş da yakıp sahaya atan malları anlayamıyorum.

Şimdi Sami Yen'in de garip bir havası vardı.Stadın çevresi filan biraz boğucuydu.Arenada aynı ortamı sağlamak çok zor olsa da imkansız değil.

gerek yok mesaleye ,ceza aliriz

millete hava atacagimiza yolumuza bakalim

stadda degil ama stada adamlar gelene kadar arabalarla meşalelerle takip edilip tam bir kaos yaratılabilir stad içinse arkadasın biri söylemiş kırmızı ışık bu hoş bir fikir olabilir UA ve yönetim birlikte bu tip bir organizasyon yapabilir

Meşalenin dumanı kaç dk sonra stadyumdan dağıldığını tahmin etmemiz gerekiyor. 1dk önceden yaparsak, maç 10dk durar :D

TT Arenadaki kutlamalar meşalelerden dolayı adam gibi gözükmemişti.Aynı şey yapılırsa maç acayip soğur

Meşale olmadanda etkileyici şovlar yapılabilir . Meşale olayı sakat iş.

meşale yerine ucuz yollu başka bir çözüm bulunmalı bu riske girilmez stad a gelene kadar hatta stad çevresinde bile yakılabilir ama o meşaleler tribünlere sokulmamalı çin pazarından ucuz yollu kırmızı ışık yaycak bişiler bulunsa :D stad çevresinde satılsa 10 numara olur

birde agresif görünülmeli korksunlar arkadaş yok öle türk misafir perverligi varsın barbar desinler yolda otobüste gördüklerinde sahaya oyuncular çıkarken küfürler kafa kesme işaretleri tehtitler ne varsa tabi bunlar sadece lafta kalmalı bizim halk abartmayı sever vur dersin adamı öldürür

[video=youtube;nDqtbGZ_-GI]https://www.youtube.com/watch?v=nDqtbGZ_-GI[/video]

Alisamiyen "Cehennem" lakabını Manu maçından sonra aldı..

O maç dünya ya Cehennem'in bitmediğini gösterme zamanı..

İngilizler elini kolunu sallayarak İsdtanbul sokaklarında gezemezler.. biz karıköylerdekilere benzemeyiz ( bknz paok maçı )

[video=youtube;70UiQVOUpaw]https://www.youtube.com/watch?v=70UiQVOUpaw[/video]

meşale işi olmaz.. dengesizin biri çıkar atar sahaya sonra al cezayı

Meşalede dengesiz biri çıkar diyordunuz da bence atacak adam her türlü getirir atar...

Ben bu sefer sadece koreografinin (alevsizse) yetmeyeceğini düşünüyorum yaş tahtaya basıcaz gibi görünüyor...

Takimin da ayak uydurması cok önemli .. Manchester kendi cehennemimizde yakmamalı

taraftar dünkü maçta kötüydü k.paşa maçında da kötüydü.manu maçında böyle olursa işimiz var.

Dünkü maçta benim de dikkatimi çekti koreografi haricinde organizasyon sorunu mu var acaba?

Üst Alt