Manchester United, Mourinho'yu Kovdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United, Mourinho'yu Kovdu

1545128183248.png

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'da deprem! Kırmızı-Şeytanlar'da Portekizli menajer Jose Mourinho ile yolların ayrıldığı duyuruldu. Yapılan açıklamada sezon sonuna kadar geçici bir menajerle yola devam edileceği belirtildi.

"Mourinho'nun Görevine Son Verildi" diye bir konu hazırladım. Yayına sokmadan önce konuyu açan var mı diye son kez kontrol edeyim dedim "Mourinho Kovuldu" şeklinde konuyu sen açmışsın.

Tarz meselesi işte. Biri kibarca yazar ötekisi rencide eder.

Efsane Buyuk Baskan Unal Aysal Beyefendi Hazretleri mayis ayinda baskanligi devralip Ftor beyi bir kez daha idmandan tepikledikten sonra yeni tdmiz olacaktir. Kovulmasi gelecek sezonun kadrosunu kurma calismalarina erkenden baslamasi acisindan son derece yerinde oldu. HO.

Manchester United has announced that Jose Mourinho has left the Club. We would like to thank him for his work during his time at Manchester United and wish him success in the future.

bir daha büyük takım yüzü zor görür.tahminim ya porto'nun yada portekiz milli takımının başına geçmeyi deneyecektir.

madrid kariyeri sonrası kendisine düzgün bir yol çizemedi. guardiola gibi garantici adım atmalıydı

mourinho dersine guardiola kadar iyi çalışmamış

Üst Alt