Manchester United, Mourinho'yu Kovdu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United, Mourinho'yu Kovdu

kurumsal bir kişilik olmadığı müddetçe ben Galatasaray ın bir kişiye bağlı olmasını ve hatta bir kişinin maddi desteğiyle ayakta durmasını istemem.

kişiler gelir geçer,kurumlar kalır.

Milan ın İnter in hali ortada,aynı şeyleri city, psg ,chelsea de yaşayacak bir gün

ama real barça bayern öyle değil

Kastım bağımlı olması, zenginlikten faydalanmak değil. Kurumsallaşma adına kimse bir şey yapmıyor.

Neden abi? Kesinlikle espri yapmıyorum. İroni de yok. Camiamızda Ali Koç gibi bir tane adam var mı? Adam cehennem ateşine girecek kadar gözü kara. Fenerbahçe için yaşıyor. Deli gibi para akıtıyor. Gözümüzü kararttık diyor. Bizimkiler ne yapıyor? İki forvet alacağız diyor alamayınca "I love you" hocam diyor. Ama başarısızlıkta Terim topun ağzında. Taraftar Terim'e sallamaya başlamış.

Ali Koç da aynı durumda. Bitik bir Fenerbahçe'yi almış çabalıyor. Kimse Aziz Yıldırım'a tek kelime etmiyor "Ali Koç hayalkırıklığı" diyor. Hadi lan oradan!
ne diyon

Du25KnIWsAADKgi

Transferleri Mou degil Woodward yapiyordu, zaten tum problem de bundan ibaretti. Takimda Mou’nun istedigi 4 futbolcu varmis.

Ayrica kendi gozlem, saglik, iletisim ekiplerini getirmesine izin verilmemis

Gecen gun buna dair guzel bir makale vardi Daily Mail’de

5c195d74ae298b22bc9c51e0

Manchester United'da aldığı art arda başarısız sonuçların ardından görevine son verilen Jose Mourinho ile ilgili Ada basını bomba bir iddia ortaya attı.

Daily Mail'de yer alan habere göre Kırmızı Şeytanlar'dan geçtiğimiz ay ayrılan Portekizli teknik adamın United yönetiminden tam 15 milyon sterlinlik bir tazminat aldı.

Videoyu Oynat
Gazetenin Mou'ya yakın bir kaynağa dayandırarak verdiği habere göre tazminatı ödenen 55 yaşındaki teknik adam, artık istediği kulüple görüşme gerçekleştirebilir.

Haberde ayrıca Real Madrid'in Julen Lopetegui'yi gönderdikten sonra Mourinho ile görüştüğü ancak Portekizlinin o dönem United'ın başında olduğu için teklifi reddettiği ifade edildi.

Üst Alt