Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

NATO görevlerinde hayatını kaybeden İngiliz askerleri anmak amacıyla verilen gelincik çiçeğini takmayan Nemanja Matic: "Benim ülkemi bombaladınız. Bunu takmam mümkün değil. Eğer gerekirse, kulüpten ve İngiltere'den ayrılmaya hazırım"

İngiltere, 1999'da NATO'nun Yugoslavya'ya yönelik operasyonunda yer alan ülkelerden biriydi. Kosova'nın bağımsızlığını ilan etmesinin ardından, Yugoslav ordusu ise Kosovalı güçler karşı karşıya gelmiş, NATO güçleri etnik temizlik endişesiyle hava operasyonlarına başlamıştı.

Jose Mourinho: "Şampiyonlar Ligi'nde olduğum 14 sezonda da gruptan çıkmayı başardım. Şampiyonlar Ligi'nde yer almadığım 1 sezon ise Avrupa Ligi'ni kazandım."

napoli'den kalidou koulibaly için 103 milyon euro teklif etmişler fakat napoli bu teklif çok yetersiz!!! diye teklifi reddetmiş.

Guardian Sport'a göre Ocak ayında defans hattına mutlaka transfer yapacak olan Manchester United'ın 4 hedefinden birisi Ozan Kabak.

Ozan Kabak (Galatasaray)

Kalidou Koulibaly (Napoli)

Toby Alderweireld (Tottenham)

Milan Škriniar (Inter)

1545046463922.png

Manchester United has announced that Jose Mourinho has left the Club. We would like to thank him for his work during his time at Manchester United and wish him success in the future.

Üst Alt