Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

Ben de baloncu tayfandandım çünkü ilk 5 maçı çok kolaydı Manunun ama solskajer devamını çok iyi getirdi.. Manu arada böyle tökezleyecektir çünkü kadro kalitesi big 6 nın içinde en kötü olan buna chelsea de dahil..
Seneye bir bakmak lazım adam enkaz devraldı.. Devamlı farklı varyasyonlar denedi ideal kadroyu oturtamadığı çok belli.. Ciddi transfer yapacağını düşünüyorum

Manchester United, 21 yaşındaki sol kanat oyuncusu Daniel James transferi için Swansea City ile 15 milyon pound karşılığında anlaşma sağladı. (SKY Sports)

Geçtiğimiz sezon Manchester United'ın, babası çok kilolu olması sebebiyle çabuk kilo almasından korktukları için, scout ekibinin raporları doğrultusunda De Ligt’i transfer etmekten vazgeçtiği ortaya çıktı. (Mirror)

60107120_2356611741049242_5147232298088792064_n.png.jpg

şöyle 1 haber gördüm.

. yukarda eklemiş moderatör. demek ki doğru 1 habermiş

lvg moyes mourinho falan çöp oyunculara çok para harcadilar

dogru duzgun oyuncu almaya baslamazlarsa stewart downing jonjo shelveyli liverpool gibi olurlar

Geçtiğimiz sezon Manchester United'ın, babası çok kilolu olması sebebiyle çabuk kilo almasından korktukları için, scout ekibinin raporları doğrultusunda De Ligt’i transfer etmekten vazgeçtiği ortaya çıktı. (Mirror)

İscoyuda zamanında ferguson kafası büyük diye istememiş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İngiltere Premier Lig'i altıncı sırada bitiren Manchester United, 2019/20 sezonunun başlamasına 80 gün kala 53 bin kombinenin tamamını sattı.

Diego Maradona: "Manchester United'ın teknik direktöre ihtiyacı varsa, ben bu görevi yapacak adamım. Dünyanın her yerinde birçok forma sattıklarını biliyorum ama kupa kazanmaya da ihtiyaçları var. Onlar için bunu yapabilirim."

Diego Maradona: "Manchester United'ın teknik direktöre ihtiyacı varsa, ben bu görevi yapacak adamım. Dünyanın her yerinde birçok forma sattıklarını biliyorum ama kupa kazanmaya da ihtiyaçları var. Onlar için bunu yapabilirim."
Resmen fiyasko olur.
Ciddi bir İngiliz takımı kokocularla çalışmaz. Hem teknik direktör kariyerinde topçuları öpmekten başka ne yaptın?

Gscimbom mobil

Maradona lütfen birak bu isleri artik ya arjantinin tanjusu olmussun artık. Messi'nin arkasına düşünce iyice salmış

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Manchester United have offered £40 million bid for Aaron Wan-Bissaka. This bid was rejected as Crystal Palace value their 21-year-old defender at closer to £65 million. (Transfer News)

Juventus’ Sporting Director Fabio Paratici has travelled to the London offices of Manchester United for face-to-face talks over the potential transfer of Paul Pogba. [Sky Italy]

Üst Alt