Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

Solskjaer artık yerini sabitledi. Uzun zamandır gitti-gidecek deniyordu ama en kritik maçları kazandı. Liverpool'dan puan alan tek takım. Hatta biraz daha dikkatli olsalar çok rahat kazanabilirlerdi.

İlk 4 artık zor ama UEL'yi kazanıp gidebilirler. Mutlaka iyi bir forvet lazım ama. Bekler de sorunlu. Ashley Young oynuyor hala, ayıp.

Solskjaer artık yerini sabitledi. Uzun zamandır gitti-gidecek deniyordu ama en kritik maçları kazandı. Liverpool'dan puan alan tek takım. Hatta biraz daha dikkatli olsalar çok rahat kazanabilirlerdi.

İlk 4 artık zor ama UEL'yi kazanıp gidebilirler. Mutlaka iyi bir forvet lazım ama. Bekler de sorunlu. Ashley Young oynuyor hala, ayıp.
kanka hangi takimi destekliyorsun?

kanka hangi takimi destekliyorsun?

Barcelona hariç değişiyor duruma göre valla. Eskiden her ligden 1 takıma sempatim vardı ama sonra bıraktım o işleri. Barça'yı da Ronaldinho-Messi'den ötürü seviyorum. Messi gidince onları da bırakabilirim.

Avrupa futbolunu Türk futbolundan fazla seviyorum o bir gerçek.

şimdi bu gol ofsayttan iptal oldu da de gea zaten terse atlamıştı top maguireye çarptı diye izlandalının çekilmesiyle ilgisi yok bence güme gitti everton golü

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alem adam görsün. Şerefsiz Loserpool yönetimi utanır mı? Sanmam. Boşuna United'cı değiliz PL'de.

92188258_10158514204118598_1213938816490930176_o.png

Fernandes iyi transfer oldu.
Lakin Van Gaal ve David Moyes döneminden beri bok gibi topçulara kamyonla para ödüyorlar. Son 10 senede nerdeyse City kadar para harcamalarına rağmen kadro hala bok gibi. Bırak şampiyon olmayı, bu kadronun ilk 6'da olması bile başarıdır.
Maguire sığırına verdikleri para tam bir fiyasko.
Wan Bisakka da bence çok yanlış bir transfer oldu. Büyük takımlarda oynayabilecek biri değil bana göre. Hücum yönü resmen sıfır. Kalas gibi topçu.
Manu bi 10 sene daha şampiyonluk göremez gibi. Kadro leş oğlu leş.
Acil koduyla world class 1 sağ kanat, top class 1 sol bek ve world class bir forvet şart oğlu şart.
Lindelöf denilen çöp oğlu çöp yerine stoper, vitaminsiz orta saha hattı yerine en az 2 tane orta saha da lazım ama bu kadronun toparlanması için en az 2 sene lazım.
Daniel James, Mctominay filan normalde Manu'da yedek olması lazım ama herifler 11 oynuyorlar yav. İkisi de potansiyeli yüksek herifler olduğu için ilerde farklı seviyelere gelebilirler. Ona bir şey diyemem. Ama şu anda Manu seviyesinde kesinlikle değiller.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt