Manchester United'daki Ronaldo mu? Real Madrid'deki Ronaldo mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United'daki Ronaldo mu? Real Madrid'deki Ronaldo mu?

Cevap: Manchester United'daki Ronaldo mu? Real Madrid'deki Ronaldo mu?

Roni her yerde Roni. La Liga'da 40-50 gol attığı için daha iyi gibi gelebilir ama o ligin dandikliğinden kaynaklı biraz da.

Aynı diyorum.

Açık ara Manu daki futbolu çok daha iyiydi.Real Madrid e geldikten sonra köreldi adam.

Açık ara Manu daki futbolu çok daha iyiydi.Real Madrid e geldikten sonra köreldi adam.

Konu Messi'ye gelmiş yine şaşırmadım bende konuyu amacından saptırayım. Sana cevap vereyim leşliğine yeşildaş;

Real Madrid'de körelmiş haliyle bireysel 40 gol attı, takım oyunuyla iyi görüneni geçti yani.

Lisbon 'da izleseydiniz anlardınız renkdaşlar.
msn-smiley-6645.gif

United'da daha iyiydi. La Liga ne be adam zorlanmıyor bile o.0

Bence Realde daha iyi.Ama ben bu adama gıcık oluyorum!

Bizim mahalledeki Murtaza Ronaldo. Bu ne abi? ikiside aynı bok rengi farkı sadece.

iilerde yaslaninca soracaklar en buyuk pismanligi ne oldu hayata diye bence en buyuk pismanligi premierligten ayrilip la ligaya gecmesi olur

Real Madrid'deki takım oyunu daha iyi ama EPL'de kalmasını isterdim. LaLiga çok çekişmesiz.

United'de tek adamdı. Egosu çok yüksekti. Artık egosu biraz da olsa düştü. Daha paylaşımcı oynuyor.

Artık kendisinin istatisliği yerine, takımın kazanmasını düşünüyor. Bu çok iyi bir gelişme.

United'de fiziği yine iyiydi ama Real'de bambaşka birşey oldu bu adam ya. Çok güçlü adam. Ne kadar vursanda ayakta kalmayı başarıyor.

Kendini yere atma olaylarınıda azalttı.

United'a kazandırdığı gibi Real'e de bi şampiyonlar ligi kazandırırsa, ortada messi falan kalmaz :ays:

United da tek başına harikalar yaratıyordu şimdi ise Madrid de. Ama Madrid'de takım oyununu oynuyor.United gibi değil.

Üst Alt