Mancini: "Fatih Terim için üzgünüm" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mancini: "Fatih Terim için üzgünüm"

321067.jpg

Türkiye ile eşleştikleri için çok mutlu olduğunu dile getiren Mancini, "İstanbul'da çok fazla arkadaşım var. Bu grup için mutluyum. İstanbul'da çalıştım, Türkiye'nin çok iyi oyuncuları var. Bu jenerasyonda genç oyunculara sahipler. Bundan dolayı grup aşamasında Fransa'ya karşı iyi oyun çıkardılar" ifadelerini kullandı.

"Galatasaray ve O'nun için çok iyi bir dönem değil"
Galatasaray'ın mevcut durumuyla ilgili gelen soruya yanıt veren Mancini, "Fatih Terim için üzgünüm. Galatasaray ve O'nun için çok iyi bir dönem değil. Ama biliyorsunuz ki her sene kazanmak imkansız. Şampiyonluk yarışı, çok uzun bir yarış" dedi.

"Galatasaray taraftarını ben de çok özlüyorum"
Mancini son olarak Galatasaray ile ilgili gelen soruya da, "Galatasaray taraftarını ben de çok özlüyorum. İstanbul'da çalıştığım dönemle ilgili güzel hatıralarım var. Galatasaray'daki tüm oyuncuları ve taraftarları seviyorum. İstanbul'da geçirdiğim bir sene, hayatımdaki fantastik bir seneydi" yanıtını verdi.

Kaynak: DHA

o olsa hiç üzülmezdi tribünde senin aleyhine organizasyon kurar medyadaki kalemşörleri harekete geçirirdi

ünal başkanımın biz zengin takımız diyerek kafaladığı talihsiz hoca.

neyse ki klas adammış da para olmadığını görünce sorun çıkarmadan gitti.

Üst Alt