mansur yavaş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
istanbuldaki şovmenin gölgesinde sadece işini yapan, oraya buraya uyduruk ziyaretler, anlamsız kurslar, jenerikler çevirmek yerine seçildiği göreve odaklanan başkan gibi başkan gördüğüm kadarıyla

iktidar medyası zaten yer vermiyor da muhalif medyada hdp ayakçılığı ve şovmenlik yapmadığı için büyük oranda görmezden geliyor

parlamenter sistemin cb adayıdır

Adam İb.Melih Gökçek'ten sonra Ankara'ya Fetret Devri sonrası gelen Mehmet Çelebi gibi renk verdi. Hayatımda kullandığım en güzel oydu heralde Mansur Yavaş'a kullandığım. Doğduğumdan beri kademe kademe Ankara'yı en çekilmez illerden biri haline getiren heriften sonra Mansur başkanı da hemen bırakma niyetim yok, mümkünse en az 1 dönem daha görevini sürdürsün, böyle nimete hasret kalmıştık. Allah başımızdan eksik etmesin efendim, iş yapan yöneticiye gönül gözümüz sonuna kadar açık.

Mansur Yavaş bir önceki seçimide kazanmıştı ama ankaralılar bilir katakulle yapıldı büyük, bir daha ankara yı bırakmaz diye tahmin ediyorum oyu artacaktır daha çok

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sabah 4'te Efkan Ala eliyle 10 bin oy yer değiştirmişti YSK'da. 2 dakika içinde sisteme bakanlar %2'lik değişimi görebiliyordu. Çok karanlık günlerdi, müsebbiblerini hala sevgi ve saygıyla anarım.

adam gibi adam, yilmaz hoca ve zeydan baskan'i bile ezdi gecti performansiyla, ki o ikisi de gayet düzgün isinin ehli insanlar. 2009'da bile mhp'nin rüyasinda göremeyecegi bir oy oranina ulasmisti. ibrahim melih %38.5 ile kazanmisti ama mansur reis sagligi el verdigi sürece hep kalmali.

ekrem baskana bok atma furyasi renktaslarimizin da beynine duhul etmis gozukuyor ztn istenen de herife karsi boyle bir alginin olusup bir sonraki secimde istanbulu almak, sn yavasi takdir etsem de 2sini kiyaslamak absurdce olur, her yere metro yapacaz diye cukur kazip birakmalarini gectim heriflerden SU bile almayi kesen adi olusumlar varken neyden soz ettiginizi ancak Allah bilir.

Üst Alt