mansur yavaş - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben gurbetçi olsam doları Euro’yu körükleyen Erdoğan’a oy verirdim çoğu gurbetçi de o yüzden oy veriyor vatan millet falan hikaye asıl vatanını seven adam dövizi yükselten sisteme oy vermez

Yarın birgün eylem planı açıklasın Kılıçdaroğlu doları iki senede 3 liraya getirmeyi hedefliyoruz desin nasıl eleştirirler yerin dibine sokarlar ki hiçbir parti lideri de ekonomide bu kadar agresif bir plan açıklamaz bu yüzden.her çevreyi memnun etmek ve köprüyü geçene kadar idare etmek zorundasınız

Kim seçilirse seçilsin Türk lirasının itibarını düzeltmek ve enflasyonu düşürmek nihai hedef olmalıdır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kullanmamalı bence hepsi akpli
Sana şu kadarını söyleyeyim, 2013/14 öncesi fetocüler oy kullanmak için uçak kiralayıp günü birlik İstanbul'a gidip geliyorlardı.
Bana da teklif etmişlerdi.

Son seçimlerde diyanet camileri otobüsle götürüyorlar. Sadece büyük şehirlerde sandıklar açılıyor, mesela benim oturduğum yere en yakın sandık 30 km mesafede.

Bir de Hdpliler/PKK'lılar götürüp getiriyor, yemek ve 100 Euro para veriyor ama attığın oyun fotosunu görmek istiyorlar.

Yani sandığı nereye dikersen dik kullanmak isteyen bir yolunu bulup kullanıyor.

Almanlar da bu konuda şöyle düşünüyor, ulan kim gidecek şimdi pazar pazar oy kullanacak, hepsi aynı bokun laciverti, hepsinin canı cehenneme banane yesinler birbirlerini, ben şimdi iki bira çakıp maçıma bakarım.

Bu dünya görüşünü hepinize tavsiye ederim.

Sana şu kadarını söyleyeyim, 2013/14 öncesi fetocüler oy kullanmak için uçak kiralayıp günü birlik İstanbul'a gidip geliyorlardı.
Bana da teklif etmişlerdi.

Son seçimlerde diyanet camileri otobüsle götürüyorlar. Sadece büyük şehirlerde sandıklar açılıyor, mesela benim oturduğum yere en yakın sandık 30 km mesafede.

Bir de Hdpliler/PKK'lılar götürüp getiriyor, yemek ve 100 Euro para veriyor ama attığın oyun fotosunu görmek istiyorlar.

Yani sandığı nereye dikersen dik kullanmak isteyen bir yolunu bulup kullanıyor.

Almanlar da bu konuda şöyle düşünüyor, ulan kim gidecek şimdi pazar pazar oy kullanacak, hepsi aynı bokun laciverti, hepsinin canı cehenneme banane yesinler birbirlerini, ben şimdi iki bira çakıp maçıma bakarım.

Bu dünya görüşünü hepinize tavsiye ederim.

Turkiyede kurulu bir duzen olsa vatandaslarin çoğu da ayni düşünür. Almanyayi bilmiyorum ama Hollanda da bildigin 9 ay hukumet kurulamadi. Ama hersey yine planli tıkırında devam etti. Hukumet var yok pek fark etmedik. Ha bunda refah duzeyinin yaninda cografya da onemli.

Turkiyede bu mumkun degil maalesef. Hergun kanun değişen bir ortam. Refah duzeyi malum. Cografyadan bahsetmiyorum bile. Davutoglu basbakan iken hukumet kurulamadi ve pkkli köpekler firsattan istifade Turkiyeyi ateşe vermişlerdi. Buna komplo falan diyenler var, ben ona girmiyorum. Ben sonuca bakiyorum. Bircok insanin cani yandı.

Avrupada politik tartismalara popcorn ve çay eşliğinde bakilir. Turkiyede ise politika hayat memat olmuş.

Üst Alt