mansur yavaş - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Reis'e cok buyuk saygim var kendisi Ataturk'ten sonra ulkemizin gordugu en buyuk lider, ikisinin de dogrulari ve yanlislari oldu ama bu ulkenin evlatlari oldugu gercegi hicbir zaman degismeyecek.

Yazdıklarıma ters gorunebilir ama coguna katiliyorum.

Ama Atatürk 10 uzerinden 8-9 ise, Erdoğan 4-5. Mesele Demirel’inden İnönü’süne Çiller’inden Yılmaz’ına 10 uzerinden 1-3 le yonetildik senelerce.

4-5i 7-8e yukseltmesi de cok kolaydi Erdogan’in. Adalete karismayacakti,kendini gelistirip eski metodlarini terk edecekti, tum milleti gercek anlamda sahiplenecekti. Ama iste insan nasil geldiysem oyle gider demeye cok meyilli ne yazikki.

Ekrem İmamoğlu cumhurbaşkanlığı için aday olsun kilictaroglu da seçimden önce Parti'nin başkanlığını Mansur Yavaşa bıraksın bir zaman cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi ile ülkedeki kan emicilerden kurtulup sonra eski sisteme donelim başbakan Mansur Yavaş olsun iyi parti ile ülkeyi yönetsin

Yazdıklarıma ters gorunebilir ama coguna katiliyorum.

Ama Atatürk 10 uzerinden 8-9 ise, Erdoğan 4-5. Mesele Demirel’inden İnönü’süne Çiller’inden Yılmaz’ına 10 uzerinden 1-3 le yonetildik senelerce.

4-5i 7-8e yukseltmesi de cok kolaydi Erdogan’in. Adalete karismayacakti,kendini gelistirip eski metodlarini terk edecekti, tum milleti gercek anlamda sahiplenecekti. Ama iste insan nasil geldiysem oyle gider demeye cok meyilli ne yazikki.
Vatandas birakmiyor ki yakasini, birine olumune baglanmaya cok megilli bir milletiz. Bir noktadan sonra reis olmazya yasayamazmis gibi davraniyorlar, sen yanlis yaptiginda alternatifini de desteklemezsen bu durume gelir ulke.

Sonuç seçimi yenileyip rezil olan bir parti
İs yaptırmamak için her yolu mübah sanan ülkeyi sadece atanmışlar ile yönetmek isteyen milletvekili ve belediye başkanlarını yok sayan bir zihniyet .
İşine gelince beni vatandaş seçti deyip arkasına vatandaşı alan kişi belediye başkanı ve milletvekillerini yok sayıyor.

Üst Alt