mansur yavaş - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Senden dinleyelim sayın Önder, ne oldu? İstanbul halkı nasıl bir karar vermeliydi?
caps(1).jpg

Başkan oldu reis. Bilmiyorum 30 senelik iktidar değişimi sonunda İstanbul'da iki senede ne bekliyorsun! Kaldı ki her şeye engel olan çirkef bir muhalefet var!

Muhalefet derken akla CHP gelmesin. AKP'den bahsediyorum. İstanbul'da iktidar CHP, muhalefet olan da AKP!
Şimdi Küçükçekmece tarafından kuzeye doğru bir Eurovelo bisiklet rotası yapılıyor. Sadece birkaç ay turizm amaçlı kullanılacak yola önceliği verdiler ki şov yapacaklar. İstanbul'a 170 km. bisiklet yolu yaptık diye sağa sola afiş asıyorlar. 170 olan brüt kendilerinin net yaptığı 3 km. onu bile oturtamadılar. Ama işe giderken Unkapanı Köprüsünde yavaşlayıp mazgalı durma mesafesinde geçmesem.

Birde şu çalışmalarına müsaade etmiyorlar lafına kopuyorum. Eurovelo rotasını yapabiliyorlar. Ayrıca geçen sene İmamoğlu'nun göreve getirdiği Bisiklet Şefini, yine İmamoğlu'nun getirdiği ulaşım daire başkanı görevden aldı (yani AKP veya iktidar almadı) ve yerine ne yaptığını bilinmeyen birini getirdi. Hoş ulaşım daire başkanınında online toplantılar yapmaktan başka bir şey yaptığını göremedik.

Senden dinleyelim sayın Önder, ne oldu? İstanbul halkı nasıl bir karar vermeliydi?
Bilmem sen anlat geçen sene burada İmamoğlu'nu savunduğum zaman İstanbul'da yaşamadığı yalaka güzellemesi yapanlar vardı. Şimdi de burada yaşamayanlar eskiklerini söylememden eleştirmemden rahatsız oluyorlar. Sen biliyorsan sen söyle sayın Gürkan.

Doğru ben Ülkücüyüm ve Türk Milliyetçisiyim ..

Bu Ülkeyi seven menfaatleri için çalışan kuru siyaset yapmayan milli çizgilerden çıkmayan herkes başımın tacıdır...

Teöristlerle organik bağını inlar etmeyen hdpkk ile ittifak yapanlar yeniden ülkeyi inşaa etselerde benim açımdan bi kıymeti yok..

Siz renktaşlarıma tavsiyem 4 oğuldan uzak durun...

İmamoğlu...kılıçdaroğlu...
karamollaoğlu..kaftancıoğlu..😅

Birileri de trol demiş.. ben x partinin y muhalefetin adamı olmam ..derdim günüm Türk Milletidir dünyanın neresinde olursa olsun..

Trol diyen arkadaş ben haftada 2 kitap bitirmeye çalışıyorum..paramı telefona kıyafete veya yemeye içmeye değil kitaplara harcıyorum..

Umarım o arkadaş da kendini geliştirmek için kitap okuyordur öyleyse sevinirim.. diğer türlü klavye bebesine döner
Bu yorum gerçek mi yoksa ironi mi? Bugünün Türkiye'sinde kimsenin kafasındaki profile uygun bir siyaset insanı bulamazsınız. Sadece kötüye razı olursunuz ki hüküm süren mevcut düzen sağolsun, bu olaylara bu kadar naifçe yaklaşmanın önünü tıkıyor. Olay sıradan bir siyasetin önüne geçeli sanırım 12 sene falan oldu. Ülkenin acil kirli siyasetten arınması ve temel ilkelerine dönmesi gereken hassas dönemlerdeyiz.

Hala insanların isimler üzerinden birbirine mesajlar vermesi çok komik.

Bu anlayış bu fanatizm ülkeyi böyle getirdi. Kemal Kılıçdaroğlu "s. s. Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy vereceksiniz" demişti. Biz de ona "s. g." demiştik ve oy vermedik. Ben vermedim yani.

Bazı şeylerden kurtulmak için, hedefe ulaşmak için savaşta her şey mübahtır anlayışı doğru ama o kadar da değil. Ekrem İmamoğlu'na inanmıyorsan, dünya görüşüne hitap etmiyorsa oy verme!
Görüş olarak bir şey diyemem elbet farklılıklar var ama Canan karısını boğazlayasım geliyor.

Mansur'un Canan gibi tiplerle ilgisi yok en azından. Seçim sonrası akp güruhunu da kazanmak için İmamson yanlış aday bu yüzden. Ülkeyi teröristleri ele geçirdi diye zırlarlar sen de biliyorsun.

Olaya geniş açıdan bakın sizce neden İmamoğluna protesto oluyor neden İmamoğlunun iş yapması engelleniyor bir gün şehitlikte öbür gün cuma namazında benim fikrim İmamoğlu aday olsun istenmiyor Mansur u istiyorlar karşılarına AKP'li ve hala mhpyi savunan adam gidip CHP kimi çıkarırsa çıkarsın oy atmaz ama İmamoğlu olursa Karadenizden doğu ve güneydoğu dan oy alabiliriz düşüncesi var risk mi bence risk ama seçim olana kadar derenin altından çok sular akar .

Vallahi de
Billahi de
Tillahi de
Aday yaparlarsa seni başkan yaptırmayacağız

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kardeşim o birine yanlar bu diğerine yanlar diye aday olmayacaksa zaten seçilecek bir aday bulunamaz ki sağ sol tabularını yıkmak lazım dönemin iktidarı da hem sağa hem sola zamanında çok güzel yanladı sonuçlarını aldı almaya devam de ediyor

Bilmem sen anlat geçen sene burada İmamoğlu'nu savunduğum zaman İstanbul'da yaşamadığı yalaka güzellemesi yapanlar vardı. Şimdi de burada yaşamayanlar eskiklerini söylememden eleştirmemden rahatsız oluyorlar. Sen biliyorsan sen söyle sayın Gürkan.

Sen bir şehir sakini olarak kendince gördüğün eksikleri elbette söyleyeceksin. Ben eleştirilebilecek yöneticilerin seçilmesinden, eleştiriye açık yönetim biçiminden yanayım.

Kardeşim o birine yanlar bu diğerine yanlar diye aday olmayacaksa zaten seçilecek bir aday bulunamaz ki sağ sol tabularını yıkmak lazım dönemin iktidarı da hem sağa hem sola zamanında çok güzel yanladı sonuçlarını aldı almaya devam de ediyor
sağ sol tabularını yıkmaktan bahseden kişiler sağcı oluyor onun için bir şey demeyeceğim

Üst Alt