Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

Cevap: Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

Budur:)

Adamı Sarp yapmadım. Siz fazla şişirdiniz diyorum. Ahanda budur cevabıda. Selçuk'a hakaret edecekseniz gidin bejeke forumunda kıyaslayın. Önce topunu oynasın, devamlılık versin sonra kıyaslarız. İstediği kadar üst düzey kassın, Selçuk'un yanına yaklaşamaz.

Bolu ne kadar iyi formda olursa olsun madem bu kadar CL'de final oynatıcak kadar övülüyor bu adam tek bir Bolu maçını aldıramıyorsa tartışmasına girmem.

Cevap: Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

Bolu ne kadar iyi formda olursa olsun madem bu kadar CL'de final oynatıcak kadar övülüyor bu adam tek bir Bolu maçını aldıramıyorsa tartışmasına girmem.

Aynen. Selçuk'u hatırlayalım Sivas maçında misal ? Acayip çalıştı, gol aradı yaklaştıda zaman zaman. Sidik yarıştırılacak durum yok herşey ortada. 2 adamın 2 yıldır oynadığı maç ve skora katkıları-kartlarını açalım ortaya bu bile yeterlidir. Disiplin sorunu olan, defansif yanı düşük, takım oyununda bir Selçuk olmayan adamı buraya taşımanın manası yok. Avrupa'da çok daha iyi oyuncular var bize yarayacak.

Bu konudan biraz uzak kaldim, kaynaklar tam olarak nedir?

Bir de gecen transfer doneminde son gune yaklasirken tahtaya yazilan ve servis edilen isimlerden biri hatta en on plandaki fernandesti yine benzer bir ters kose yapilabilir belki

Üst Alt