Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

Cevap: Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

Topçu felan değil,bizim kadromuzda yer felan bulamaz.Sürekli topun üstünde dönüyo,fok balığı gibi.

Topçu felan değil,bizim kadromuzda yer felan bulamaz,fok balığı gibi.

Topçu felan değil,bizim kadromuzda yer felan bulamaz,

Topçu felan değil,bizim kadromuzda yer felan

Topçu felan değil, kadromuzda yer felan

Topçu felan değil,

gorilla-texturized.jpg

Başıma bi şey gelmeyecekse ben de beğenmiyorum Fernandes'i.Bi maç Gerard gibi oynuyo diğer 3-4 maç ortalıkta yok bi orta sahada olması gereken ilk özellik(devamlılık) yok adamda.

Fernandes yetenek olarak üst düzey bir oyuncu ama mental problemleri onun potansiyeline erişmesini engelliyor. Topla gereğinden fazla haşır neşir oluyor -bunda takımdaki güvendiği oyuncu sayısının az olması yatıyor olabilir- bu da bir yerden sonra onu yanlış kararlar vermeye itiyor. Her ne kadar çok yetenekli olsa da bölgesi itibarıyla daha basit ve takım için oynaması lazım. Quaresma'nın orta saha versiyonu gibi Fernandes zaten ikisinin de bu tip problemleri olmasa şu an üst düzey takımlar oynuyor olurlardı.

Bir de şu var böyle adamlar tribünleri coşturur ama performanslarını genele yaymaları zor, bu yüzden getirdikleri yarar kadar zararları da olabiliyor.

fernandes sempatik bir adam, cokta iyi topcu

biraz daha istikrarli olabilse ve gol atabilse, süper olacak

yasi daha 25 falan

mücadele 0 dayanıklılık 0 istikrar 0 onun dışında iyi oyuncu

Yarım ağızla Galatasaray iyi demiş. Ulan keko Galatasaray bu ligin üstünde bir takım. Hala şampiyonluktan falan bahsediyorsun.

tahmin ettim gerçekleri söyledi diye bizde olmasını isterdim tarzı açıklamalar olacağını tersi olsa tersi yorumlar olurdu futbolcu değil tarzı :asd:

Şu ligte alınmasını istediğim tek futbolcudur.Topa vuruşu bile nasıl yetenekli olduğunu gösteriyor.

Üst Alt