manuel fernandes - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fernandes Takibi

navas te neymişm biz bılmıyormusuz ba ba ba,engın hayatının futbolununu oynadı bızde engını tartısanlarla diyaloga bıle gırılmez

Google Translate

dan apa yang kita bılmıyormusuz te ba ba ba Navas, kami memainkan enjin besar hidupnya tartısanlarla futbolununu walaupun diakses untuk dialog

Bu daha iyi oldu galiba, ama bir sonrakinde sen Google Translate ile çevirip koyarsan çok makbule geçer.

melodan sonra ligin en iyi yabancı orta sahası millet neyin kafasını yaşıyor eğer gelirse ciddi derecede muhteşem bir üçlü olacak

Madem dalga gecebiliyosunuz, o zaman bizi bu sezon en cok zorlayan oyuncunun ismini rica ediyorum bilgin forum uyelerimizden.

4-3-3 e geçilecekse bu adam bizim için biçilmiş kaftan olur

ama 4-4-2ye devamsa gelmesi çok saçma olur

önce bi forvet al kanat al sol bek al stoperi güçlendir

sonra en güçlü yerimize adam al [eğer 4-4-2 oynayacaksak]

Fernandes,ülke içindeki en sevdiğim 3 yabancıdan biridir.Keşke gerçekleşse bu transfer.Sarı formamız altında 4 numaralı Fernandes'i düşünmek dahi bana heyecan veriyor. :)

Fernandes gelirse hiç bir katkısı olmaz, aksine takımın huzurunu bozar. Disiplinsizin önde gideni.

Madem dalga gecebiliyosunuz, o zaman bizi bu sezon en cok zorlayan oyuncunun ismini rica ediyorum bilgin forum uyelerimizden.

yahu kime ne hikaye anlatıyon mete rdaş

bjk forumlarından bile daha çok fernandese rağbet gösteren günde ortalama 2 ila 3 arası değişen to***leri açan bir zihniyete ne anlatabilirsin??

olay komşunun kaz tavuğunuda geçmiş durumda artık değişik bi ilişkiye doğru ilerliyor

fernandes bize uymaz dersin

disiplinsiz dersin

ama culiodan kötü dersen gülerler işte

çok iyi oyuncu culiodan falan üstün ama şuanki sistemimizde yeri ancak selçuğun yedekliğidir

ona da lüks kaçar

yahu kime ne hikaye anlatıyon mete rdaş

bjk forumlarından bile daha çok fernandese rağbet gösteren günde ortalama 2 ila 3 arası değişen to***leri açan bir zihniyete ne anlatabilirsin??

olay komşunun kaz tavuğunuda geçmiş durumda artık değişik bi ilişkiye doğru ilerliyor

Yahu ben de Fernandes süper oyuncu demiyorum, iyi oyuncu, gelirse katkısı olabilir sadece.

Ancak Türkiye'nin en iyi 3ncü orta saha oyuncusu Culio denilirse biraz komik kaçar.

Ancak Türkiye'nin en iyi 3ncü orta saha oyuncusu Culio denilirse biraz komik kaçar.

kimdir yahu o zaman bu kadar komple orta saha kaç tane var bu ligde ??

şimdi fernandese komple orta saha oyuncusu diyende varsa başka bi yerimle gülerim

melo

selçuk

culio

baroni

emre

komple orta saha diye nitelendirebiliceğimiz ilk 5 isim

ama culiodan kötü dersen gülerler işte

çok iyi oyuncu culiodan falan üstün

neye göre üstün mesala onu merak ediyorum ben??

daha mı mücadeleci??

-hayır

daha mı hücumcu??

-hayır

dahamı defansif??

-hayır

dahamı yaratıcı??

-hayır

fernandesin iyi oynadığı maçlar hangileri bi bakalım

şifonun takımı antalya

küme düşen manisa gibi kaale alınmıcak takımlar

dişli takımlara nerede ne yapmıştır fernandes???

koca bir sıfır rakamla 0

şimdi fernandese komple orta saha oyuncusu diyende varsa başka bi yerimle gülerim

Culio'ya komple orta saha oyuncusu diyene gülmek için aynı yerini kullanabilirsin mesela.

Emre, Ernst, Colman ilk çırpıda aklıma gelenler. Hangisini takımda istersin desen, hiçbirini, tıpkı Culio'yu istemediğim gibi.

melo

selçuk

culio

baroni

emre

komple orta saha diye nitelendirebiliceğimiz ilk 5 isim

neye göre üstün mesala onu merak ediyorum ben??

daha mı mücadeleci??

-hayır

daha mı hücumcu??

-hayır

dahamı defansif??

-hayır

dahamı yaratıcı??

-hayır

fernandesin iyi oynadığı maçlar hangileri bi bakalım

şifonun takımı antalya

küme düşen manisa gibi kaale alınmıcak takımlar

dişli takımlara nerede ne yapmıştır fernandes???

koca bir sıfır rakamla 0

Yahu Culio tam ortasaha ortası bile değil açık olarak geldi...Fernandes kötü oynadı diyorsunuz dimi...BJK'nin oynadığı Stoke City 2.maçına bakın bakalım bi ve Atletico hariç diğer maçlara...Bize karşı iyi değidli çünkü Melo kitledi...Fernandes Culio'dan daha teknik,yaratıcı,ve zekidir.

Culio Zokora'dan da iyi dersiniz..Mevkileri bile aynı değil.Fernandes Ordudan örnek vereyim.Gosso ile aynı mevkide.Culio sol açık!

Adami özledim yemin ederim.

[video=youtube;glpn5i1038U]https://www.youtube.com/watch?v=glpn5i1038U[/video]

Üst Alt