Maraton eyyama başlamış - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maraton eyyama başlamış

Cevap: Maraton eyyama başlamış

Küfür savunulmaz arkadaslar. O dediklerini baska bir üslub ile söyleseydi Arda'ya sadece HAK verirdim.

Küfür savunulmaz arkadaslar. O dediklerini baska bir üslub ile söyleseydi Arda'ya sadece HAK verirdim.

Olay kufur degil. GS kaptani ozel olacaktir, siradan davranamaz ,herhangi biri degildir . Hele hayati bu kadar eseleniyorken , hele takim ve klup bu halde iken bu kadar problem cikartmaya kimsenin hakki yok.

Diger yandan bu tip seylerde kantarin topuzunu kacirma hakki bile olsa bu kez de dikkatli olmak zorunda. Cekilmeyecek bu goruntuler arkadas ,dikkat edeceksin ,cekilme riskinden bahsediyorsak orda o laflari etmeyeceksin .Daha once Haldun Ustunele de benzer cikislari olmustu. Burda kufrettigi renk disinda ,kisiler de var. Neresinden tutsan elde kaliyor yani.

Uzuldugum bir diger konu da dedigim gibi bunu yapan arda degil baskasi olsaydi bu kadar korunacak miydi , soz gelimi ayhan , soz gelimi baris.. Lincoln e Kewell a verilen destek Stancuya verildi mi ? Insanlara gosterilen muamele yasi ile , GS liligi ile , yetenegi ile ilgili oldugu zaman , orda haktan soz edemeyiz. Bunlari soylerken Ardanin dusuncelerine forma ile ilgili 100% katildigimi da belirtmek isterim. Zaten forma ile ilgili en ciddi gosterge ne kadar satildigidir. Ardanin da cevabindan da daha net bir kufurdur bu rakamlar. Iyi satti ise yesil renk forma yoldadir

Bir gün bu eyyamlarin sonu da gelecek, merak etmeyin. Yine tekrar eski günleri görecegiz. Allahima sükürler olsun ki skor taraftari ve fenerbahce'li degilim; lan 2000 2001 yillarinda bukadar sevmemistim GALATASARAYIM'i :).

Şimdi burda bi topçuya küfür etsem başta adminler ve bazı arkadaşlar tepki gösterir,o armanaın futbolcusuna küfür edilmez diye,haklı olarak

Peki bunu diyenin %99 u hiçmi futbolcusuna küfür etmedi,haklı yada haksız(küfürü savunmuyorum)

Mahremin olan yerde kimler neler söylemiyor.

Burda tek tartışılması gereken orda bir yönetici varken söylenmiş olması

O yöneticiyide zaten..

O yonetici bile degil idareci. Burda esas tehlikeli bolum "bunlari yapanlarin a.... k...." demesi .. Burda cunku belirli bir sahsa edilen kufur var. Pazarlamadan sorumlu biri cikip da agzini topla dese ne diyecek Arda ? Ya da o da cikip senin bilmem ne macinda oynadigin oyunun a.... k.... dese ?

Herkes isine bakacak , onun isi renk elestirisi yapmak degil. Arda haddini bilmez seyler yapiyor ,artik gunes balcikla sivanmaz , bu cocuk toparlayamiyor kendini. Ne kadar sans verilse de duramiyor. Her ay bir seyi cikiyor.

O yonetici bile degil idareci. Burda esas tehlikeli bolum "bunlari yapanlarin a.... k...." demesi .. Burda cunku belirli bir sahsa edilen kufur var. Pazarlamadan sorumlu biri cikip da agzini topla dese ne diyecek Arda ? Ya da o da cikip senin bilmem ne macinda oynadigin oyunun a.... k.... dese ?

Herkes isine bakacak , onun isi renk elestirisi yapmak degil. Arda haddini bilmez seyler yapiyor ,artik gunes balcikla sivanmaz , bu cocuk toparlayamiyor kendini. Ne kadar sans verilse de duramiyor. Her ay bir seyi cikiyor.

cokda güzel konusmus arda ayni tepkiyi bende verdim

Bir bu kelimeleri ufacık çocuk da kullanıyor, iki Arda kullanınca neden bu kadar büyük problem oluyor ve her hafta farklı bir haber ile üzerine gidiliyor anlamış değilim..

Ve üç videoyu izlerken sportif direktörlüğe aday gösterilen Bülent Tulun'u gördüm onun da kalıbına tüküreyim..

Pazarlama'dan sorumlu Cemal Özgörkey degil miydi? Demek ki kayitlar önceden eline gecmis, küsmüs ve adayliktan vazgecmis :D.

Bir gün bu eyyamlarin sonu da gelecek, merak etmeyin. Yine tekrar eski günleri görecegiz. Allahima sükürler olsun ki skor taraftari ve fenerbahce'li degilim; lan 2000 2001 yillarinda bukadar sevmemistim GALATASARAYIM'i :).

Aynen, Murat.

Galatasaray'ın tarihi bir senesini yaşıyoruz. Klüp olarak dibe vurduğumuz anda Galatasaray'lılığım tepe yaptı. Bunun camia olarak ta böyle olduğuna inanıyorum.

Acı, Motivasyon, Gurur, Hayal Kırıklığı, Sevinç, Üzüntü.. hepsini yaşadık bu sene.

Bu küllerden bir gökdelen yaratmak boynumuzun bir borcu.

Bir bu kelimeleri ufacık çocuk da kullanıyor, iki Arda kullanınca neden bu kadar büyük problem oluyor ve her hafta farklı bir haber ile üzerine gidiliyor anlamış değilim..

Ve üç videoyu izlerken sportif direktörlüğe aday gösterilen Bülent Tulun'u gördüm onun da kalıbına tüküreyim..

Bunu anlaman cok basit olmali. Biri ufacik cocuk , sokaktaki adam ,ev kadini ... Biri GS kaptani . Milyonlarca taraftari olan bir klubun sportif kanadinin lideri. Anlamayacak ne var ?

Ardanın dediği gibi bu forma rengini seçenlerin a...k..... Ulan nasıl bir sezon bu ya ta en başından belliymiş böyle olacağı. Adnan polat marketing diye rezil rüsva etti bitirdi takımı. Herşeyin ucu AdnanPolata değiyor. sen ne biçim adamsın nasıl bir kulüp başkanısın ulan. hele bir daha aday olacakmış. bu adama tekrar oy verenlerede yazıklar olsun.

oda insan ama sonucda hemde bu konusmasiyla ne kadar bizden biri oldugunu gösterdi

ayni tepkiyi cogumuz vermisdir

Bizim konusmalarimiz basinda yer almiyor , GS yi yipratmak icin bir firsat olarak gorulmuyor .Ardanin bu sozleri bizlerin hosuna gidiyor diye klup adina karalama kampanyasina katki yapmiyor degil. Birak biz konusalim ama o konusmasin , konusuyorsa da kufur etmesin , ediyorsa da dikkat etsin cekilmesin. Daha ne diyim

Ardanın dediği gibi bu forma rengini seçenlerin a...k..... Ulan nasıl bir sezon bu ya ta en başından belliymiş böyle olacağı. Adnan polat marketing diye rezil rüsva etti bitirdi takımı. Herşeyin ucu AdnanPolata değiyor. sen ne biçim adamsın nasıl bir kulüp başkanısın ulan. hele bir daha aday olacakmış. bu adama tekrar oy verenlerede yazıklar olsun.

100% katiliyorum .Ardayi bu hale getiren de odur. Yonetemedi hic bir sureci dogru durust. Berbat etti herseyi. Once kaptan yapti , kaldiramadi cocuk ,gtti sonra tribunler hakli tepkisinde dedi. Sonra sahip cikalim dedi. Sirf konustu , zerre katkisi olmadi ne Ardaya ne GS ye.

Bizim konusmalarimiz basinda yer almiyor , GS yi yipratmak icin bir firsat olarak gorulmuyor .Ardanin bu sozleri bizlerin hosuna gidiyor diye klup adina karalama kampanyasina katki yapmiyor degil. Birak biz konusalim ama o konusmasin , konusuyorsa da kufur etmesin , ediyorsa da dikkat etsin cekilmesin. Daha ne diyim

iyide adam napsinki böyle bi serefsizlik yapacaklarini nerden bilsin orda kamera yayinda olsa böyle konusmaz zaten

"Şu basına malzeme vermemek" olayını ısıtıp ısıtıp buraya getiren üyeleri anlamıyorum. Bu basın, malzemesiz de yapıyor bunları anlamayacak kadar safmısnız?

Siz boşverin onları. Zaman kendi değerlerimize kol kanat germe dönemi de değil. Yeterki kendi içimizde bölünmeyelim.

Üst Alt