Maraton eyyama başlamış - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maraton eyyama başlamış

Cevap: Maraton eyyama başlamış

ulan küme düşücez hala bize vurup duruyorlar bir kez daha anladım ki Büyüksün Galatasaray!

Artik bilsin bi zahmet. Adamin uzerine 2 senedir oynanan oyunun haddi hesabi yok. Masallah onun da malzeme vermekte ustune yok

sen malzeme vermesen bile adamlar yaratir tüm sene boyunca gördük adamin her adimini haber yaptilar

ama bu sefer bu olayin ters tepecegini kestiremediler uA forumunu okuyorum ardayi acimasizca elestiren herkes ardaya destek oluyor artik

kayseri macinin sabirsizlikla bekliyorum

"Şu basına malzeme vermemek" olayını ısıtıp ısıtıp buraya getiren üyeleri anlamıyorum. Bu basın, malzemesiz de yapıyor bunları anlamayacak kadar safmısnız?

Siz boşverin onları. Zaman kendi değerlerimize kol kanat germe dönemi de değil. Yeterki kendi içimizde bölünmeyelim.

Ardanin hangi olayi malzemesiz .Canerin burnunu kiracak hareketler yapmasin , evinde toplanip film izlesin ,sinema kapama gorgusuzlugu yapmasin , cezali oldugu macta guvenlik gorevlisini itip kakip soyunma odasina girmeye zorlamasin , kameramana kirarim ederim diye posta atmasin , yoneticisine idarecisine duzgun konussun ..

Simdi siz bunlari yapmadigini mi iddia ediyosunuz ?

Ardanin hangi olayi malzemesiz .Canerin burnunu kiracak hareketler yapmasin , evinde toplanip film izlesin ,sinema kapama gorgusuzlugu yapmasin , cezali oldugu macta guvenlik gorevlisini itip kakip soyunma odasina girmeye zorlamasin , kameramana kirarim ederim diye posta atmasin , yoneticisine idarecisine duzgun konussun ..

helal olsun yaptiysa sen ben ayni durumda olsak o genc yasda ayni paralari alsak daha fazlasini yapardik

Biz bu haberlerden etkilenip bütünlüğümüzü bozan taraftarın saflığının bize zarar verdiğini iddia ediyoruz.

Tamam ama burda milyonlarca taraftardan daha sorumlu davranmasi gereken kisiler futbolcular ,idareciler , yoneticiler , t direktorler. Bizim ne dusundugumuz yaptigimiz onemli degil , icranin basindaki insanlarin esas dikkat ve sorumluluk sahibi olmasi lazim. Nesi yanlis bunu dile getirmenin

Bunu anlaman cok basit olmali. Biri ufacik cocuk , sokaktaki adam ,ev kadini ... Biri GS kaptani . Milyonlarca taraftari olan bir klubun sportif kanadinin lideri. Anlamayacak ne var ?

Sen de şunu anlamalısın dostum Galatasaray Kaptanıyım diye 24 saat hazır kıta duracak hali yok. Arkadaş çevresinde bu şekilde konuşup konuşmaması bizi ilgilendirmez. Arda da insan yeter artık dedi isyan etti kimsenin de bunu anlamaya niyeti yok..

Tamam ama burda milyonlarca taraftardan daha sorumlu davranmasi gereken kisiler futbolcular ,idareciler , yoneticiler , t direktorler. Bizim ne dusundugumuz yaptigimiz onemli degil , icranin basindaki insanlarin esas dikkat ve sorumluluk sahibi olmasi lazim. Nesi yanlis bunu dile getirmenin

o konuda haklisin kardesim daha sorumlu davranmasi lazim kaptanlik iyi gelmedi

ama bakin angutda bile ardanin konusu 46 sayfa olmus bu adami bizden göndermek icin elinden geleni yapiyorlar bende bunlara inat daha cok destek olalim diyorum

haksizmiyim

Bu dediklerin her klüpte var. Biraz saksıyı zorlarsan örneklerini üç büyüklerin her döneminden bulursun. Sen taraftar olarak bir bütün gibi davranmazsan birisi de gelip büyüteci senin üzerine koyar.

Bir futbolcu gidiyor çok çok ünlü bir kadın oyuncunun resmen film setlerinde yatıp kalkıyor peşinde gölge gibi ve aynı zamanda basında adı bile çıkmıyor. Gerçi sonunda evleniyorlar. Bunları yaptığını kendi ağzıyla söylüyor tek fark var o zamanlar gazeteciler mertti herkesin özel hayatı vardı şimdi kahpelik kol geziyor.

Demek istediğim Selim Soydan'ın ağzından Hülya Koçyiğit ile tanışmaları. Eskiden de böyle şeyler vardı hatta halen var şimdiki futbolcular da aynı şekilde taraftarımızın bile anlamak istemediği bunları Arda'yı bitirmek için yaptıkları.

Her programda çıkıyor SerhatÇIĞIMdiyor ki ; Arda bizim kardeşimiz onu uyarmak boynumuzun borcu biz onun iyiliği için eleştiriyoruz.

Sen kimsin de onu uyaracaksın? Sen nereye geldin ki başarılı insanları eleştireceksin? Kendi işinde çok mu başarılısın? Küfürlü programların dışında gündeme mi geliyorsun? Rezilsin rezil..

ÇEKİN ELLERİNİZİ ARDA'NIN ÜZERİNDEN..

Ben Arda korunmasin etmesin diye bir talepte degilim , ancak Ardanin klube faydadan cok zarar verdigini dusunuyorum .Bunda Polat ,kendisi , diger etmenler , sans, hakemler , hersey etkili. Ama ortada bir realite var.

Ben yok Ardanin cinsel hayati vs diyenlere karsi her tur mucadeleye varim , cunku orda hep bir IDDIA var , karalama var .. Ama bu goruntuler yorumsuz , sadece Arda ne yapti ise o , dolayisiyla Ardayi da dokunulmaz yapmanin manasi yok . Birine sahip cikmak illa ki "ok kocum devam" demek degildir.

Anlamıyorum cidden. Adam timsali gösterdiğimiz, karakterlerini göklere çıkardığımız neill ve kewell her maç ingilizce küfür rekoru kırıyorlar, bilmem kaç tane lig tv kamerası varken hem de . Daha forumda tek kelime laf söyleyen görmedim. Arda kendi aralarında konuşurken küfür ediyo diye kaptanlığına falan laf atmak bence yanlış. Emre fenerin ikinci kaptanı heralde küfürde 1 numaradır. Daha hiç bir fenerliden ben bu nasıl kaptan lafı duymadım.

Sakin yanlis anlasilmasin . Ayni elestiriler Kewell , Neill icin de gecerli , herkes edebine adabina dikkat etmeli. Emreye gore referans alirsak halimiz harap zaten. Haklisin bu konuda. Ardanin gundeme gelmesi medyatikligi vs ile daha da fazla oldugu icin o daha cok konusuluyor. Haginin kayserideki telefon konusu da kapanmak bilmedi. Sohret vs arttikca malesef bunlar oluyor

ercan saatçi şerefsizi galatasaraya küfür atarken bu kadar haber yapılmadı arda renge laf attı diye neler yapıldı rezalet ya...

devlet kanalı trt bu görüntüleri yayınlıyorsa maratona laf atmam. devlet bile karşı bize. trtnin böyle haber yaptığını daha önce görmedim...

Arda İstanbul sokaklarında yetişmiş. Bu tarzı doğal. Keşke Serdar Özkan'da orda olsaydı.

Turuncu ve mercan renkli formayı şahsen beğendim. Ama Arda, her Galatasaraylı futbolcu gibi forma hakkındaki düşüncelerini kendi aralarında söyleme özgürlüğüne sahiptir bence, küfürlede olsa. Arda basın toplantısı yapıp bunları söylememiş. Burada hata bunların medyaya yansıtılması.

Basligi görünce acayip Heycanlandim... Ohhh Nihayet dedim...

Sandimki Arda Medyaya Ana Avrat düz gittigi Bir Basin Toplantisi düzenlemis...

Ulan Medya Arda Turanin .............. Yedirrim Size..!!!

Oncelikle ben konusmuyorum , ama bu bir ornek degil. Tamam konusabilir ancak kameralarin oldugu olmadigi ortam muhabbeti garip. Bu goruntuler bize ulasiyorsa demek ki kameralar varmis. Bunun illa telekamera olmasina gerek yok , bir sekilde cekilmis iste. Neyse sunu sormaliyim o zaman , Ercan Saatciye tepki verenin sizce bunu normal karsilmasi normal mi ? O zaman orda da dicektiniz ki , hangimiz kamera vs olmasa aramizda koyduk ettik muhabbeti yapmiyoruz , heralde kamerayi bilse yapmazdi , dediniz mi ?

Neticede hareketlerine dikkat etmeyen ve unlu olan kisiler bunun cezasini cekerler. Bu bir realitedir tum dunyada , bize ozgu degil. Arti calisiyor musunuz bilmiyorum , siz patron hakkinda ya da isyerinin bir karari ile iligli boyle atip tutsaniz , ve bir sekilde bu gizli ya da acik kaydedilip patrona ulassa , hos mu gorur ?

Bu da bir sekilde yansidi basina . Basini suclarken ,ya da yapani suclarken bu cekimi , bu sozleri boyle pervasizca sarfedeni tebrik mi edelim.

bunun ercan saatciyle alakası nedir? onlar yayında bunu yapıyor. arda burda kameranın acık oldugunun bile farkında degil zaten önlerinden birileri geciyor. gizlide cekilmiş olabilir. arda her taraftarın konusacagı seyi söylüyor. bu abartılacak bişey degil. ercan saatciyle bunu eş tutmanın manası yok. cünkü 2si aynı şeyler degil. sende birilerine küfür ediyondur elbet. gizlice cekip bütün ülkeye yaysalar genemi aynısını diceksin..

Üst Alt