marc gonzalo martinez - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

marc gonzalo martinez

Başıma bir şey gelmeyecekse ortada bir sıkıntı göremiyorum

Galatasaray kulübünde çalışan herkes Galatasaray taraftarı olacak diye bir şey yok

İşini profesyonelce yapsın, hakkını versin, saygısızlık etmesin yeterli. Kalifiye eleman olması çok daha mühim ki bu adam Katalanca ve Türkçe biliyor bir de pro lisans sahibiyse ötesi yok yani. Kasımpaşa'da da çalışmış ligi de az çok biliyor

Televizyon sinema vs. geçmişi sıkıntı değil zaten Carrusca ile ilgili attığı post ise belli ki nüktedan. Yani sonuçta Galatasarayımıza bir küfür, hakaret, negatif söylem durumu yok

Bizim kulüpten bir yol olmaz. Adamlar tercüman ararken Katalanca İngilizce Türkçe bilen futbol geçmişi olan birini bulmuşlar bir de sosyal medya hesaplarına mı bakacaklardı?

Ronaldo gelmek istese Bjkli diye sokmayacak mıyız kulübe? Eskiden böyle eften püften şeylere köpürüp takılma huyu sadece Fenerlilerde vardı ne oldu bizim taraftarımıza?

Popülizme pes etmeyeceğini tenzih eden yönetimin bu baskıya boyun eğip adamı kovmasını kınıyorum.

Alakasız bir kişinin başaka takım taraftarı olmsında bence de sakınca yok. Ama bu adam hocayla başkan arasında köprü olacaksa, her türlü gizli konuşmadan haberdar olacaksa bu kabul edilebilir değil.

Aynı durum mert için de geçerliydi. Nolacak ft mert nedir durumlar hele bir anlat dediği zaman hocam kusura bakma anlatamam mı diyecek. İçerde olanı biteni aktaracaktı

Galatasaray kulübünde çalışan herkes Galatasaray taraftarı olacak diye bir şey yok

İşini profesyonelce yapsın, hakkını versin, saygısızlık etmesin yeterli. Kalifiye eleman olması çok daha mühim ki bu adam Katalanca ve Türkçe biliyor bir de pro lisans sahibiyse ötesi yok yani. Kasımpaşa'da da çalışmış ligi de az çok biliyor

Televizyon sinema vs. geçmişi sıkıntı değil zaten Carrusca ile ilgili attığı post ise belli ki nüktedan. Yani sonuçta Galatasarayımıza bir küfür, hakaret, negatif söylem durumu yok
Z

bu post'a iştirak ediom hani boş bi herif olsa yollarsın da dediğin gibi bu özelliklere haiz bir tercüman bulmak zor olur

Bjkliyim diyen, gsye malum takim diyip arenada deplasman tribununde mac izleyen adami bile savunan cikti ft dusmanligi nelere kadir.

Ki bu adamin torrent hocayla alakasi bile yok adam tanimiyodur bile muhtemelen. Yonetimin faciasi

Ibretle okudum ki buna destek veren forum yetkilileri var. "takima troll lazim" diyen var bir de :)

Profesyonel is bu. Nasil bir savunmadir bu arkadaslar ?

Adami tanimiyorum ancak goruntu hala negatif, Yonetim adina. Maalesef duzgun hamleler degil bunlar. Yeni hocamizi da zora sokuyorlar.

Üst Alt