marc gonzalo martinez - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

marc gonzalo martinez

Alakasız bir kişinin başaka takım taraftarı olmsında bence de sakınca yok. Ama bu adam hocayla başkan arasında köprü olacaksa, her türlü gizli konuşmadan haberdar olacaksa bu kabul edilebilir değil.

Aynı durum mert için de geçerliydi. Nolacak ft mert nedir durumlar hele bir anlat dediği zaman hocam kusura bakma anlatamam mı diyecek. İçerde olanı biteni aktaracaktı
Başkanın da Torrent'in de İngilizcesi var anlaşırlar. Bu herifin öyle fanatik şekilde bir Türk takımı tutacağını falan ise hiç sanmıyorum
bu post'a iştirak ediom hani boş bi herif olsa yollarsın da dediğin gibi bu özelliklere haiz bir tercüman bulmak zor olur
Bakalım zaten geçici geldiğini iddia edenler var asıl tercüman başkaymış eğer öyleyse sıkıntı yok

giphy.gif

Can you make some comments çiko

tercüman bile olsa insan dikkat eder. terimciler torrent in yardımcısı diye algı kasmışlar hemen. adamı hayatında ilk kez gördüğü manyak bi tercüman üzerinden vurmak nasıl bişeydir.

Hadi eskiden olsa neyse de şimdi herkesin elinde 7/24 her türlü bilgiye anında ulaşabileceğin bir icat var. Insan bi araştırma yapar bu kimdir neyin nesidir diye.

Gerçekten büyük rezillik.

Hoca Marc’ı istiyormuş ama olanlardan sonra zor gözüküyor yöneticilerden olumlu dönüş almamış adam üzülmüş.Ayrıca Galatasaray çok iyi bir teknik direktörle anlaştı bence diyor.Torrent 3 defa ayrıca Marc ı istediğini belirtmiş ama olmadı şimdilik.

Marc Gonzalo: "Pro lisansım var. Sadece tercümanlık yapmıyorum. Katkı sağlamak istemiştim Galatasaray'a. Hocaya bunu söylemiştim, çok sevindi. Ligi tanıyan birine ihtiyaç duyuyor. Yöneticilerle konuştu, 3 kez beni istedi ama onlar maalesef kabul etmediler."

Üst Alt