marc gonzalo martinez - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

marc gonzalo martinez

Başkanın da Torrent'in de İngilizcesi var anlaşırlar. Bu herifin öyle fanatik şekilde bir Türk takımı tutacağını falan ise hiç sanmıyorum

Bakalım zaten geçici geldiğini iddia edenler var asıl tercüman başkaymış eğer öyleyse sıkıntı yok

Bende aynısını düşünüyorum. Danilo zanna şefin Konyasporlu olduğu gibi bu dallama da çorap degistirir gibi takim degistirmekte. Ekmek yedigi yere ihanet edecegini pek zannetmiyorum (veya istemiyorum)

Bende aynısını düşünüyorum. Danilo zanna şefin Konyasporlu olduğu gibi bu dallama da çorap degistirir gibi takim degistirmekte. Ekmek yedigi yere ihanet edecegini pek zannetmiyorum (veya istemiyorum)
Ülkemizde bulunan expatler genellikle o bölgede yaşadığı için Bjkli olmakta bizim iki defa stadyumumuz gasp edilmiş olmasaydı (önce Taksim, sonra Mecidiyeköy) bunlar hep Cim Bomluydu şimdi. Bir de Kadıköy şimdi çıkışta expatler için onlar da Fbli oluyor direkt.

Herif çok güzel açıklamalar yapmış. Keşke gitmese bi video çekse NKFVAS dese sonra sorarlarsa niye Bjk demedin diye Bjk ne ya küçük kulüp zaten dese tamamdır işte.

Dome hocam da zamanında ligi bildiği için Guardiola ekibine katılmış, ondan sempatisi vardır bu tip bi herife. Hocamızın kalbini kırmayalım.

Hoca Marc’ı istiyormuş ama olanlardan sonra zor gözüküyor yöneticilerden olumlu dönüş almamış adam üzülmüş.Ayrıca Galatasaray çok iyi bir teknik direktörle anlaştı bence diyor.Torrent 3 defa ayrıca Marc ı istediğini belirtmiş ama olmadı şimdilik.
Sonra belmas diyor ki daha önce görüşmedik. 1 günde mi 3 kere istemiş

MRX-W09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt