Marcao: "Ailemin tehdit edilmesini kabul etmiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao: "Ailemin tehdit edilmesini kabul etmiyorum"

Marcao'da sert açıklama: "Ailemin tehdit edilmesini kabul etmiyorum"

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası'nda Alanyaspor'a yenilerek elendi. Mücadele Brezilyalı stoper Marcao'nun yaptığı hatalar dikkat çekti. Maç sonrasında ise Marcao, sosyal medya hesabından kendisini ve ailesini tehdit edenlere sert bir cevap yazdı.

"Saygı duyun"​

Mücadele sonrası ailesinin tehdit eden mesajlar gördüğünü söyleyen Marcao, "Tüm bu nedenlerden dolayı maçta yaptırdığım penaltı nedeniyle özür dilerim. Kendimi suçluyorum. Ancak yaptığım bir hata nedeniyle ailemin tehdit edilmesini ve kırılmasını kabul etmiyorum. Benim tüm taraftarlara saygı duyduğum gibi, sizden de aileme saygı duymanızı istiyorum.” dedi. (Ajansspor)

1613027588291.png

Sadece takip ettiklerim dm atabilsin diye bir seçenek yok mu twitterda.

Kapatın kardeşim , çok ayı oğlu ayı var ülkede.

Bu kuşlar zamanında da melo icin yapmislardi. Sokuk bir ülkede yaşıyoruz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten taraftar grupları içinde beyniyle değil oturma organlarıyla düşünenlerin sayısı hiç de az değil, sosyal medya taraftarlığı

İşte başka bir organize kötülük. Yani inanılmaz akılalmaz gerçekten şaşırıyorum ben artık. Bir insan sırf rakip takım oyuncusunun morali bozulsun diye, kendini başka takım taraftarı gibi gösterip nasıl gidip oyuncunun ailesine kendisine küfür ve hakaret edebilir.

Yani bir insan nasıl bu kadar kendini alçaltabilir? İşiniz gücünüz yok mu, bu kadar mı boşsunuz. Hayatınızın bir amacı bir anlamı yok mu yahu?

İnşallah Mert Çetin bu yapılanların bir troll saldırısı olduğunu, bunların büyük ihtimal belli sosyal platformlarda örgütlendiklerini, belli bir yerden emir aldıklarını oyuncularımıza anlatıyordur. Sırf şöyle saçma bir troll saldırısı üzerinden morallerinin bozulmasını istemem...

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben inanmiyorum o yazanin Galatasarayli olduguna , cunku hic bir Galatasarayli bu mac icin Marcaoya boyle seyler yazmaz sezon icindeki performansi belli.

Gala sevgisi hala penaltı dğl diyor mu pozisyona? Biraz daha slow ceksin videoyu belki marc da kabul eder. Sonra fenerin işlerine gelen kamera açısından gol ofsayt dğl salaklığına gülelim hep beraber.

Olabilir hatalar yapilabilir, marc'a gidip laf soylenmesini gectim, ailesine gidip sovuyorlar.

Net mallık yaw.

Üst Alt