Marcao Galatasaray'dan Ayrılmak İstiyor İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao Galatasaray'dan Ayrılmak İstiyor İddiası

Marcao Galatasaray'dan ayrılmak istiyor
Sosyal medyada taraftarla tartışan Marcao'nun eşi, tepkiler yüzünden isyan etti. Ayrıca oyuncunun da kötü performansı için aldığı tepkiler yüzünden ayrılmak istediği bildirildi..

1573377720387.png

Galatasaray'a bir şok da savunma oyuncusu Marcao'dan geldi. Brezilyalı stoperin takımdan ayrılmak istediği öğrenildi.

Sosyal medyada taraftarla tartışan Marcao'nun eşi, tepkiler yüzünden isyan etti. Ayrıca oyuncunun da kötü performansı için aldığı tepkiler yüzünden ayrılmak istediği bildirildi. Yönetim de Terim onay verirse Marcao'yu satmaya hazır.

internetspor

Son düzenleme:
Melo gelip ağzını burnunu kırsın sakat bıraksın öyle gidebilirsin

** içerik telif nedeniyle kaldırıldı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Defol git...
Böyle adamları transfer edenlerin yatacak yeri yokdaa ,işte böyle taraftar olunca böyle çapsız adamların rezil transferleri bitmez.
hala bunu savunan , yeterli olduğunu söyleyen taraftar var.Hemde büyük bir çoğunluk.Daha bunun yetersiz olduğunu göremeyenler burada ahkam kesiyor.Fatih teriem laf sokuyor.
Fatih terime laf sokacaksan bunun gibi adamları transfer ettiği için sok..
Ne olacak ki başkanından yöneticisine teknik adamından taraftarına Galatasarayı aşağıya çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Geçen senenin üstüne koymayı bırak geri bile gitti. Her ikili mücadele ayakta kalmaktan çok kendini yere atma peşinde olması bile büyük fiyasko. Bir stoperde bekleyeceğiniz son özellik. Kötü futbolcu demiyorum ama asla o büyük paralara gidebileceği seviyeye gelecek gibi durmuyor. Bir kere karakteri buna müsait değil. Patlama yapması gerektiği senenin yaz ayını göbek büyüterek geçiren genç bir futbolcu hiçbir yere gelemez. Çağlar,Merih,Ozan,Kaan,Mert gibi genç ve başarılı stoperler çıkıyor artık ülkemizden. Bunlara yönelelim. Yabancı hakkımızı başka pozisyonlara saklayalım.

Geçen senenin üstüne koymayı bırak geri bile gitti. Her ikili mücadele ayakta kalmaktan çok kendini yere atma peşinde olması bile büyük fiyasko. Bir stoperde bekleyeceğiniz son özellik. Kötü futbolcu demiyorum ama asla o büyük paralara gidebileceği seviyeye gelecek gibi durmuyor. Bir kere karakteri buna müsait değil. Patlama yapması gerektiği senenin yaz ayını göbek büyüterek geçiren genç bir futbolcu hiçbir yere gelemez. Çağlar,Merih,Ozan,Kaan,Mert gibi genç ve başarılı stoperler çıkıyor artık ülkemizden. Bunlara yönelelim. Yabancı hakkımızı başka pozisyonlara saklayalım.

her macta dikkatlice izliyorum , top durduruyor, tutmaya calisiyor vucudunu onune koyarak ve her defasinda topu kaptiriyor , ardindan direk rakip takimin oyuncusu topu aldiginda zaten kaleci ile bas basa kaliyor.

Üst Alt