Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız?

Aga bu medya köpekleri vs olayı değil. Bu olay tüm camiaya mal olmuş bir olay. Güç kaybedeceğiz, fenerin beşitaşın lehine olacak verilen cezalar demenin de anlamı yok. Bu cezayı bize marcao dengesizliği ile vermiştir. Bana kalırsa seninle artık yollarımızı ayırmamoz gerekiyor kendine kulüp bul denilmesi gerekir. Ancak fatih hoca bunu yapmayacak belli.
Bazı durumlar var şampiyonluktan, paradan, başarıdan daha değerli. Tamam herşey unutuluyor zamanla ama cam bir kez kırılınca ne kadar yapıştırmaya çalışsan da eskisi gibi olmaz.
Bu arada bu durum sadece yönetim ve teknik ekibe de bırakılmamalı. Takım içerisinde yer alan oyuncuların da tek tek görüşleri alınmalıdır.
Ceza verilmesinmi dedim ben?
Gaza gelmeyin diyorum sirf ve senin verdigin örnek cok sacma
Melo Rierayi tekme tokat dövdü odaya kapatip gittik o sene sampiyon olduk

Marcao kesik yer ( zaten hayale bakan tff ve kurumları en az 3 maç itelerler ) luyi ve alp ile Nelson gelene kadar idare etmeliyiz.

Ceza verilmesinmi dedim ben?
Gaza gelmeyin diyorum sirf ve senin verdigin örnek cok sacma
Melo Rierayi tekme tokat dövdü odaya kapatip gittik o sene sampiyon olduk
Melo riera yı kapalı kapılar ardında dövdü. Bir infial yaratmadı. Riera dayak yerken anası babası görmedi. Karısı görmedi. Millete rezil olmadı. Esas bu örneğin bununla alakası yok. Kardeşini falan dövseler bunlar olur sıradan şey diyemezsin emin ol.

Bu arada marcao ne kafa atıyor nede yumruk atmak istiyor biraz gözdağı var gibiydi ve kendisini bayağı dizginlemiş.
Normal bir insan o derece koşsa en kötü tokatı yaslar kerem yerden kalkamazdı diyeyim.

Marcao angutun holiganın teki olabilir ama bakıyorum da harcama merakındaymışız.
Bana gelirsek defans hattını komple değişme taraftarıydım marcao var diye oyunu kuramıyoruz maalesef yavaş hareket ediyoruz rakip yerleşiyor, futbol hızlı oynanması gerekir. Ha marcao'nun oyun kurduğu için yavaş olmamızın nedenlerinden birisi de içeri kaçan kanat oyuncusunun olmayışı. Böyle bir oyuncu alıp hızlı oynamayacaksan zaten marcao lükstü.

Ben hem marcao'dan az buçuk para kazanırız hemde yerini daha ucuza veya ücretsiz doldururuz diye hemen yaz başı satalım diye düşünüyordum.

Tsl'de futbol oynuyorsak marcao yerine luyindama dildoluğu yapıp onu yüceltip kazanmak için çabalamamız gerekiyordu. Luyindama evet yavaş ama arkasını kapatan berkan, boey gibi oyuncular olunca biraz kafası rahatlıyor rakibi ezmeye başlıyor.

Sadede gelirsek 10milyon civarı bir bonservis gelirse yarın öğlen uçağa koyup gönderelim gelmeyecekse hemen hafta içi ispanyaya kiralık göndermek gerekir biraz kendine gelebilececeği en temiz lig orası. Bkz: 0donk, bruma. Bakarsın performansını beğenen çıkar daha çok bonservis getirir.

Yahu etkilenecek olan takim görmedimi?
Yazdıklarımı tam okumuyorsun. Verilecek ceza için takım oyuncularının tamamının teker teker görüşü alınmalı diyorum zaten. Kaldığı için koas çıkacaksa takım içerisinde ya da gittiği için kaos çıkacaksa ona göre karar alınmalı. Şimdi sen kalsın diyorsun da saha içerisinde yer alan 10 adam bu adamın gitmesini istiyorsa kaldığı için mi takım zarar görür gittiği için mi?

Amma Dramatize ettiniz ha öyle bedava yollucak 2.3 milyona vercek lüksümüz yok süper ligde dandik bi stoper yada avrupadan ücüncü sınıf bi stoper almaya kalksan 3.4 ten kapı acarlar

Yazdıklarımı tam okumuyorsun. Verilecek ceza için takım oyuncularının tamamının teker teker görüşü alınmalı diyorum zaten. Kaldığı için koas çıkacaksa takım içerisinde ya da gittiği için kaos çıkacaksa ona göre karar alınmalı. Şimdi sen kalsın diyorsun da saha içerisinde yer alan 10 adam bu adamın gitmesini istiyorsa kaldığı için mi takım zarar görür gittiği için mi?
Kaptanlarin görüsü alinir bence sirf
Hem kalip kalmama konusu öyle kolay degil bu isin bide maddi boyutu var

Kaptanlarin görüsü alinir bence sirf
Hem kalip kalmama konusu öyle kolay degil bu isin bide maddi boyutu var
Kaptanlar teker teker tüm futbolcular ile görüşmeli. Atıyorum boey Van aanhold falan bu olaydan ve bu hareketten rahatsız ise nasıl başarı bekliyorsun. Bak yine söylüyorum bu hareket ile marcao kendini değersizleştirdi. Kimse bu saatten sonra 10 milyonlar falan vermez bu adama.

Kaptanlar teker teker tüm futbolcular ile görüşmeli. Atıyorum boey Van aanhold falan bu olaydan ve bu hareketten rahatsız ise nasıl başarı bekliyorsun. Bak yine söylüyorum bu hareket ile marcao kendini değersizleştirdi. Kimse bu saatten sonra 10 milyonlar falan vermez bu adama.
Profesyonel oyuncu bunlar bisey olmaz
Satma iside yönetime bakar

marcao bu dangalaklıkla kendini yaktı.

bu olay kene gibi yapışacak üstüne, hatta ilerde büyük takımlara olası transferini bile etkileyebilir.

Benim bildiğim Galatasaray kulübü marşımızda dediği gibi kültürün simgesi ve sporun beşiğiydi.
Şimdi ise teknik direktörü kebapçı basan sağa sola saldıran,takım kaptanı hastaneye giriş yapan,oyuncusu taraftara ana avrat küfür eden bir kulübe evrildi.şimdi de nur topu gibi bir skillimiz peydah oldu.takım arkadaşını milyonların önünde yumruklayan topçumuz.
En fazla olacağı marcao özür diler ve keremle kamuoyu önünde barıştırılır.marcaoya para cezası verilir olay kapanır.kerem de yedek kulübesine çekilip ödüllendirilir.bunların dışındaki aksiyon açıkçası beni şaşırtır.Galatasaray kültüründen ve değerlerinden taviz vereli çok oluyor.sen bir kez taviz verdin mi aynı kişilerle devam edildiği sürece dikiş tutmaz.

Tavandan ceza net. TFF firsat kaçırmaz. Marcao’yu satmak zorundalar artık. Satmazlarsa da bu olay srekli gündeme gelecek.
Takımı olumsuz etkiler mi etkiler. Defans hattı yara alır.
Takımda aileyiz havası falan yok ya. Herkes parasına bakıyor, kapitalist sistem. Aile, vefa, evlat olaylarını unutursanız ileriye gider Galatasaray.

Olayi tetikleyen ney bilmiyoruz, ama ne olursa olsun disarda bir hocan var gidersin sikayet edersin bir sorun varsa mac icinde kendi yargini kendin veremesin. Onun icin agir bir ceza sart yoksa herkez galatasaray dingonun ahiri oldunu sanar, iyi bir teklif varsa satarsin yoksa ise durum biraz sikici olabilir herkes icin. Antremanda barismis resimde atsalar bu isin böyle kolay kolay barisilacak bir durumu yok gibi. Onlarca Terim Cengiz resimleri atiliyordu aramiz iyi diye ama arka planda birbirilerini hep yiyorlardi. Bu durumda öyle olur, takimda bir bölünme bile olabilir onun icin merakla bekliyorum yönetim bu durumu nasil yönetecek.

Bu arada marcao ne kafa atıyor nede yumruk atmak istiyor biraz gözdağı var gibiydi ve kendisini bayağı dizginlemiş.
Normal bir insan o derece koşsa en kötü tokatı yaslar kerem yerden kalkamazdı diyeyim.

Marcao angutun holiganın teki olabilir ama bakıyorum da harcama merakındaymışız.
Bana gelirsek defans hattını komple değişme taraftarıydım marcao var diye oyunu kuramıyoruz maalesef yavaş hareket ediyoruz rakip yerleşiyor, futbol hızlı oynanması gerekir. Ha marcao'nun oyun kurduğu için yavaş olmamızın nedenlerinden birisi de içeri kaçan kanat oyuncusunun olmayışı. Böyle bir oyuncu alıp hızlı oynamayacaksan zaten marcao lükstü.

Ben hem marcao'dan az buçuk para kazanırız hemde yerini daha ucuza veya ücretsiz doldururuz diye hemen yaz başı satalım diye düşünüyordum.

Tsl'de futbol oynuyorsak marcao yerine luyindama dildoluğu yapıp onu yüceltip kazanmak için çabalamamız gerekiyordu. Luyindama evet yavaş ama arkasını kapatan berkan, boey gibi oyuncular olunca biraz kafası rahatlıyor rakibi ezmeye başlıyor.

Sadede gelirsek 10milyon civarı bir bonservis gelirse yarın öğlen uçağa koyup gönderelim gelmeyecekse hemen hafta içi ispanyaya kiralık göndermek gerekir biraz kendine gelebilececeği en temiz lig orası. Bkz: 0donk, bruma. Bakarsın performansını beğenen çıkar daha çok bonservis getirir.
Millet herhalde gerçek kafa ve yumruk görmemiş.
Orada her ikiside kafa kafaya vermiş sürtüşüyor.
Marcao‘nun yumruk girişimi hedefi bulmuyor.Sonra karşılıklı bir itişme mevcut.
Bu olay niye bu kadar abartılıyor,çok enteresan.

Marcaonun konuşma oyna ifadesini olaylar yaşandıktan sonra gördüm Keremin demek ki biraz çenesi çok çalışıyor. Geçmişten bir birikmişlikte var demek ki ve şu an topun ağzındaki ve en çok stress altındaki insanlar bizim geri üçlü. Ve bu olay bardağı taşırmış olabilir ve böyle bir patlamaya neden olmuş olabilir. Bu olayı iki taraftanda dinleyip iki tarafada yaptırım yapılır. Marcao için yapılması gereken en az zararla satılması olur bu saatten sonra zor dikiş tutar. Bir dönem melonun da böyle çok üstüne gelinmişti ki Melo mental olarak güçlü insan olmasına rağmen yeter beni çıkarın demişti sahadan marcao o kadar güçlü bir kişilik değil çok yıpranır bize zarar verir. Belki de nelsson ve luyi ikilisi daha hayırlı olur kısmet

Tavandan ceza net. TFF firsat kaçırmaz. Marcao’yu satmak zorundalar artık. Satmazlarsa da bu olay srekli gündeme gelecek.
Takımı olumsuz etkiler mi etkiler. Defans hattı yara alır.
Takımda aileyiz havası falan yok ya. Herkes parasına bakıyor, kapitalist sistem. Aile, vefa, evlat olaylarını unutursanız ileriye gider Galatasaray.
Bildigim kadariyla cezasi gidecegi diger kulüp icinde gecerli. Andone bize gelirken 1 mac cezaliydi mesela

Üst Alt