Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız?

Evet benim açımdan ilk maçımızda takım ışık verdi. Gençler tempo getirdi sadece hızlı oynamaya alışmalıyız ve baskı altında kolay kalmamalıyız. Geçen sene hemen hemen her takım bunu uyguladı bize. Bunu aşmalıyız.

Marcao olayına gelirse.. Bu krizden nasıl çıkarız?

Marcao barıştırılıp takımda kalırsa olacaklar;

• Bazı oyuncularımız ses etmesede bu olayı sindiremeyecek. Buda sahaya yansır
  • Takımda ‘aileyiz’ kavramı yıpranacak.
  • Medya eleştrileri
  • Rakip tarfatarların ağlaması
  • Hakemlerin Marcao’ya karşı oluşacak ön yargısı
  • Marcao’nun toparlanması
  • Federasyondan gelecek ceza
  • Kerem’in performansı

Marcao takımdan ayrılırsa olacaklar;

• Bir nebze olsun Medya eleştirileri dinecek
  • Takım kenetlenmesi
  • O bölgede oyuncu bulamayacak olmamız( Alparslan’la devam)

Bilhasa kaldığında takıma faydasından çok zararı olacağını düşünenlerdenim. Sizde görüşlerinizi paylaşabilirisiniz.

Evet benim açımdan ilk maçımızda takım ışık verdi. Gençler tempo getirdi sadece hızlı oynamaya alışmalıyız ve baskı altında kolay kalmamalıyız. Geçen sene hemen hemen her takım bunu uyguladı bize. Bunu aşmalıyız.

Marcao olayına gelirse.. Bu krizden nasıl çıkarız?

Marcao barıştırılıp takımda kalırsa olacaklar;

• Bazı oyuncularımız ses etmesede bu olayı sindiremeyecek. Buda sahaya yansır
  • Takımda ‘aileyiz’ kavramı yıpranacak.
  • Medya eleştrileri
  • Rakip tarfatarların ağlaması
  • Hakemlerin Marcao’ya karşı oluşacak ön yargısı
  • Marcao’nun toparlanması
  • Federasyondan gelecek ceza
  • Kerem’in performansı

Marcao takımdan ayrılırsa olacaklar;

• Bir nebze olsun Medya eleştirileri dinecek
  • Takım kenetlenmesi
  • O bölgede oyuncu bulamayacak olmamız( Alparslan’la devam)

Bilhasa kaldığında takıma faydasından çok zararı olacağını düşünenlerdenim. Sizde görüşlerinizi paylaşabilirisiniz.
Nelsson Marcao yerine oynayamaz mı?

İyi stoper olsa da saha ortasında arkadaşını dövemezsin. Ne hakkın var genç adamı milyonlar izlerken rencide etmeye. İstersen Messi ol.

Özür diler. Randers maç önü basın toplantısına katılır. Orada bir kez daha özür diler. Resmi sitede Kerem ile Marcao sarılıp poz verir. Marcao'ya yüklü bir para cezası verilir. Zaten bizim insanımız unutkan. 3-5 maç sonra unutulur gider...
Böyle de olmalıdır.

Haaa, Marcao geri adım atmazsa, özür dilemeye yanaşmayıp tavrını sürdürürse satılır. Nelsson'un yanına (tercihen yerli) iyi bir stoper alınır.

Luyi eski halinden kesitler sunarken maddi olarak zarar etmeden elden çıkarmak gerek bence. Keremin çıktıktan sonraki suratını unutamıyorum.

Melo Rierra olayı daha ağır bir olaydı. Melo soyunma odasının kapısını kitleyip dövmüştü , Rierra'nın yüzünde morluk filan vardı. İkisi de takımda kaldı ki şampiyonluk arifesinde. Melo süper final maçlarında çok fazla fayda sağladı.

Evet aynı olay değil. Bu tüm kamuoyu önünde oldu. Ama bu ülkede gazeteci dövenler unutuldu. Ben şahsen Marcao 'nun hemen harcanması taraftarı değilim. Bu olayda da bir şekilde orta noktanın bulunacağını düşünüyorum.

Marcao bulunmaz hint kumaşı değil. Ama şuan Marcao' yu gönderip yerine aynı seviyede birini almak gerçekten çok zor. Belki de şampiyonluğa mal olacak bir durum olur.

Dünkü konuşmalardan da zaten hocanın gönderme taraftarı olmadığı belliydi. Hoca bu tür durumları iyi yöneten biri. Elbette bir şekilde orta nokta bulunacaktır.

Kerem ne dese haklıdır. Marcao kaldığında Kerem ben gidiyorum bu takımda kalmam dese tepki gösteremeyiz. Zaten birbirlerini daha önce takip de etmiyorlarmış yani aralarında bir arkadaşlık vs. olduğunu da zannetmiyorum. Dolayısıyla Marcao 'nun çok fazla ödün vermesi gerekecek. Bunu yapar mı? Umarım yapar. Yapmak zorunda.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Marcao'ya kulüpten para cezasi verilir + TFFden 5+ mac ceza alir
Marcao özür aciklamasi yapar (sosyal medyada da)
Kerem kabul ederse resmi hesap antrenmanda ikisiyle resimler paylasir
kadro disi vs. olmaz böylece

takimin Marcao gönderildi diye kenetlenecegini pek sanmiyorum
yönetim ve hoca Marcao'yu kaybetmemeye calisacaklar, bu krizi yönetmek kolay degil ama

Basit gönderemiyorsan kadro dışı bırakıp altyapı idmanına göndereceksin
bir 6 ay gözönünden çekeceksin sonra yavaş yavaş piyasaya sürersen türk milleti
kuş hafızalıdır unutur.Bence uçağa bile binmeden gönderilmeli ama bu mali yapıda elinde 10+ bonservis getirecek adamı
öylece gönderemezsin başkanda haklı

Yani enteresan bir olay kerem ne söylemiş olabilirde marcao ordan koşa koşa gelip saldırdı adama keremin dediği gibi sadece sus işareti yaptığı içinse marcaoya güle güle denmeli ama onu yapacak pek takım yok adam genç bir iki avrupa takımı da izliyordur bedavaya gitmesini istemezler göstermelik para cezası ve 1-2 maçı geçmemek kaydıyla kadro dışı sonra bir açıklama marcao geldi özür diledi bizde affettik gibisinden sonra devam . Galatasaraylılık duruşuymuş Galatasaray ahlakıymış önemli değil para kaybetmeyelim yeter kafasında insanlar.

şu haliyle 3-4 milyona satamazsın.

bu oyuncunun değeri 10m bandında o da avrupa görmediği için.

başarılı bir sezon geçirsek burda aynı adamlar 25milyon yaeew diye ağzını eğeceklerdi .

bu işte öyle duygusallığa yer yok , takımın maddi bir değeri var , oyuncularının da.

krizi aşıp ceza dönemi geçtikten sonra iki oyuncu da kazanılmalı.

gelecek sene doğru fiyata satarsın.

elbette 7-8 teklif varsa satılabilir ama ben artık o kadar teklif geleceğini sanmıyorum şu kriz ortamında

Marcao'nun yaptığı çok büyük gerizekalılıktır belki aynı değil belki daha kötüsü Melo,Rierayı soyunma odasına kitleyip tekme tokat dövmüştü.1 hafta sonra bjk deplasmanında Riera ortayı kesti Melo golü attı beraber sevindiler.Böyle krizleri en iyi yönetecek kişide Fatih Terim'dir.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kesinlikle marcao denen adam kadro dışı bırakılmalı olurda affedilirse keremi kaybederiz onu geçtim takım disiplinden çıkar eski fatih terim olsa hiç sorun etmezdim melo-riera olayındaki gibi tereyagından kıl çeker gibi halledilirdi ama şimdi büyük sıkıntı

Üst Alt