marcao & luyindama - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Luyi sag stoper
Kaan gobek
Marcao sol stoper diye düşünmüştüm ben boyle olmaz mi ? Luyi çok etkiliydi psg maçında o bolgede

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Luyi Sag stoper olmaz bu 3lü de. O olayi asil Kaan muazzam yapiyor. Düsseldorf'da Bir cok kez 3 lü defans oynayip Kaan orada sagda oynadi. sag bekte'de oynadi. DOS da oynadi. Oyunu cok iyi kuruyor oradan , Marcao gibi. cikislari paslar vs.

iki oyuncunun sozlesmesi de 2022 de bitiyor ve takimin en degerli (muhtemel satis olarak) oyuncularidir. yonetimin uyumamasi lazim, iki oyuncuyla da acilen 2025'e kadar yeni sozlesmeler imzalanmali ve maaslari da senelik 1,4-1,5 milyon euro civari bir rakama cekilmeli.

İki oyuncudan minimum 20+20 toplamda 40 milyon euro bonservis getirisi bekliyorum önümüzdeki sezon. Şimdiden 2 tane genç potansiyelli defans oyuncusu baksın bizim scoutlar Marcao ve Luyindama tarzı satılabilirliği yüksek oyuncuları çoğaltmamız gerekiyor takımda.

İki oyuncudan minimum 20+20 toplamda 40 milyon euro bonservis getirisi bekliyorum önümüzdeki sezon. Şimdiden 2 tane genç potansiyelli defans oyuncusu baksın bizim scoutlar Marcao ve Luyindama tarzı satılabilirliği yüksek oyuncuları çoğaltmamız gerekiyor takımda.
Aynen dediğin gibi işte o zaman bir şeyler değişir scout sistemi oturmaya başlar Marcao yada Luyindama için transfer görüşmelerine başladığın anda yerlerine kimi alabilirsin senin elinde de alternatifli listen hazır olacak yada sen alttan hazırlığını yapmış düşük maliyetli adamları bulup kiraya vermiş olmalısın biri kapıdan çıkıp giderken yerine diğeri içeri girerse bu iş olur ...

Herkes 30+ olunca problem olabilir ama tecrübeli adam yanındakine değer katar.

Bu tarz fırsat transferleri her zaman değerlendirilmeli.
Onemli olan dengeyi kurabilmek zaten, bu konuda biz son yillarda iyi degiliz malum takimin yarisi 30+ olunca millet de bize yasli takim der hakli olarak. Avrupa da ust duzey takimlarin yas ortalamasi 25-28 arasi. Bizde son yillarda 29-31 arasi diye okumustum bir yerde. Bu cok mantiksiz bir kadro planlamasi. Hoca da gecen gun yas ortalamasini dusurmemiz gerekiyor demisti.

Onemli olan dengeyi kurabilmek zaten, bu konuda biz son yillarda iyi degiliz malum takimin yarisi 30+ olunca millet de bize yasli takim der hakli olarak. Avrupa da ust duzey takimlarin yas ortalamasi 25-28 arasi. Bizde son yillarda 29-31 arasi diye okumustum bir yerde. Bu cok mantiksiz bir kadro planlamasi. Hoca da gecen gun yas ortalamasini dusurmemiz gerekiyor demisti.
Şu anki takımın ortalaması düştü bayağı.

Marcao & Luyindama ikilisi gibi piyasası olan yaşı genç ve maaşı yük olmayan oyuncularımızın sayısını arttırmak lazım Saracchi olabilir K.Sulemana olabilir O.Bukari olabilir vs. vs.

İçinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılardan kurtulmanın gelecek transfer dönemlerinde de parasız kalmamak için yapmamız gerekiyor böyle transferleri

Marcao & Luyindama ikilisi gibi piyasası olan yaşı genç ve maaşı yük olmayan oyuncularımızın sayısını arttırmak lazım Saracchi olabilir K.Sulemana olabilir O.Bukari olabilir vs. vs.

İçinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılardan kurtulmanın gelecek transfer dönemlerinde de parasız kalmamak için yapmamız gerekiyor böyle transferleri

Luyindamaya genc denilmez renktas

Gerci Taylana genc diyen hoca Luyindamaya da genc diyebilir

Üst Alt