marcao & luyindama - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ramos van dijk ikilisini koy bi takıma, o gösterecekleri performansı bekleyenler var içimizde..
Bu hayalciligi bir tarafa bırakırsak, büyük takım tandemi için standart üzeri bir ikilimiz var, şahsen de gayet memnunum bu durumdan..
Bir de basamak atladiklarinda düşünüyorum ne izleyecegimi , cidden altın madeni..
Ayrıca yaşları kemale ermek üzere olan maicon serdar tandemine bakin, birde genç marcao luyindama ikilisine.. çok büyük fark var çok.. su an çoktan havlu atmıştık lige onlar dursa...

Luyindama fizik gücü, Marcao ise top hakimiyeti ile ön plana çıkıyor.

Bizim seviyemiz için çok çok iyi 2 oyuncu. İleride büyük hatalar yapsalar bile savunup desteklememiz lazım.

Bulandan, alandan, oynatandan Allah razı olsun.

Top ile ileri cikarkene ikiside fazla riske giriyor bu macta bile bir kac kes bunu yaptilar ve az kalsin o toplari kaybediyorlardi. Ne gerek var böyle risk almaya anlamiyorum

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ne gerek var değil bence doğru soru, neden çıkıyorlar doğru soru bana göre. Çıkmak zorunda kalıyorlar çünkü takımımız çok hareketsiz oynuyor. Nereye vereceklerini şaşırıyorlar bu yüzden çıkıyorlar, bu hususta fena da değiller aslında çıkıp alan kat ediyorlar ve böylece kendilerine pas opsiyonu yaratıyorlar.

D50n8RTWkAAA4RX

Burak'a top gostermediler

Üst Alt