marcao & luyindama - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamlara sakar diyenler var podfkgpodfkhjpodkhgfpozkdxfhjgpokdgfhj

bu adamların önünden top alan ortasaha yoktu lan yoktu. bildiğin en sonunda çalıma kalkıyolar adamlar.

bunlar gibi iki tane ortasaha oyuncusu bulduk mu o zaman hata yapmazlar.

ancak ortasahada lütfen ndiaye styledan vazgeçelim. önceliğimiz her zaman iq olmalı. böylelikle harika futbol oynayabiliriz

Luyuni anlayabiliyorum da Marcaoyu anlayamiyorum yasi genc kampta gordu neden bu kadar formsuz Hadi Luyin gec katildi kamp gormedi ona ragmen bana gore Marcaonun kat ve kat onunde. Hata yapsada hatasini affettirebiliyor

Bu adamlara sakar diyenler var podfkgpodfkhjpodkhgfpozkdxfhjgpokdgfhj

bu adamların önünden top alan ortasaha yoktu lan yoktu. bildiğin en sonunda çalıma kalkıyolar adamlar.

bunlar gibi iki tane ortasaha oyuncusu bulduk mu o zaman hata yapmazlar.

ancak ortasahada lütfen ndiaye styledan vazgeçelim. önceliğimiz her zaman iq olmalı. böylelikle harika futbol oynayabiliriz

selam, bu adamlar sakar.

Toparlayacaklarına inancımız sonsuz.

Ancak artık şu kamp transfer vs bunları daha planlı yapıp gerçek anlamda bu ligin Bayern Münih'i , Avrupa'da da kura ve yakaladığımız uyum , jenerasyon çerçevesinde yeni tarihler yazma zamanı gelmedi mi ?

Biraz da rekabet eksikliğinden işte.Marcao kampa göbekle dönunce bile oynayacağını biliyor.Bu adamlar cin gibi altrenatifsiz olduklarını biliyorlar.

Üst Alt