GSC Haber Marcao: "Pozisyon penaltı değildi"

41726

Futbol Takımımızın, SL Benfica’ya 2-1 kaybettiği maçtan sonra oyuncumuz Marcao yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Marcao şu ifadeleri kullandı:

“Penaltı pozisyonunun içinde ben vardım. Bugüne kadar her zaman dürüst olmayı ilke edindim. Açık yüreklilikle söyleyebilirim ki pozisyon penaltı değildi. Şikayet etmeyi seven bir insan değilim, zaten bu saatten sonra o kararı değiştiremeyiz. Maça gelince yaptığımız hatalar vardı. O hataları bir an önce düzeltmemiz gerekiyor. Bu maçı bir kenara bırakıp ikinci maça hazırlanmamız gerekiyor.

Bugünkü maçta çok hatamız oldu. Bu seviye bu hataları kaldırmıyor, bu hataları yapmamamız gerekiyordu. Bu maçı bir kenara bırakmamız gerekiyor, önümüzde bir maç daha var. O maça en iyi şekilde hazırlanacağız.”

galatasaray.org
 
İkinçi golü tekrar tekrar izledim. Tek forvet var ona da 20 metre uzaksin,
Sonra ikili mücadelede Seferovic tarafindan tecavüz edilmiş.
 
daha düne kadar portekiz liginde küme düşmemeye oynayan takımda oynuyordu.

iyi stoper kumaşı var pasları felaket derecede iyi az biraz zaman tanımak lazım. bu lafı kullanmayı pek sevmem ama kumaşı baya iyi
 
Pozisyon penalti degildi

Kollari acik veya degil,sonuc olarak penalti ile alakasi yok

Ama 2. Golde hatasi var,seferovic’i kacirdi tamam fakat en azindan omuz omuza mücadelede üstünlük kurmasi gerekirdi

Zaten ters tarafa düstü normalde seferovic’in solunda olmasi gerekir yani kaleye daha yakin,ama iste bir pozisyon hatasi durus hatasi böyle bir pozisyona neden oldu
 
Cok aramislar mi bu bos topcuyu. Maicon‘dan biraz hizli ama diger özellikleri hep ayni. Luyindama da bunun yaninda harcaniyor. Yakinda semih-l‘dama oynar.
 
Üst Alt