Marcao ve Luyindama Sorunsalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao ve Luyindama Sorunsalı

Değişim olacaksa bile 1 er sezon arayla göndermek gerekir... Geldikleri Ocak ayı kadar şanslı olmayabiliriz 2 stoperi birden değismek büyük risk

İkiside satılacaktır sezon sonu toplam 30 35e

Talipleri var,bizimde bu paralara ihtiyacımız var,transfere kaynak yaratmamızda lazım kalsalarda uyar memnunuz

sözleşmeleride uzatılabilir ama özellikle marcaonunki 800den 2-3efalan çıkarılırsa salar gibi geliyo bana

çıkarmak yerine kur yükseldi diyip indirim talep edip oyuncuları dumura uğratıp ölümü gösterip sıtmaya razı edersekte hoş olur

İkiside satılacaktır sezon sonu toplam 30 35e

Talipleri var,bizimde bu paralara ihtiyacımız var,transfere kaynak yaratmamızda lazım kalsalarda uyar memnunuz

sözleşmeleride uzatılabilir ama özellikle marcaonunki 800den 2-3efalan çıkarılırsa salar gibi geliyo bana

çıkarmak yerine kur yükseldi diyip indirim talep edip oyuncuları dumura uğratıp ölümü gösterip sıtmaya razı edersekte hoş olur
1 sene sözleşmesi kalınca 30-35e satamazsın.

Uzun kontratı olan adamları bile doğru dürüst paralara satamıyoruz. 1 sene kontratı kalmış adamı yüksek meblağlara satmak imkânsiz bizim beceriksizler için.

Kelepir fiyatlara satılacaklardır. Kendinizi buna hazırlayın.

sent via GSC

Satmak için uzatmıyolar gibi geliyo bana,uzatırsak e maaştada iyileştirme yaparlar oyuncu gitmek istemez diye düşünmüş olabilirler

gerçi gs yönetimlerini baz alınca düşünmek kelimesi biraz hayali kaçıyo ama olsun
Son senesi olunca eli güçlü oluyor maalesef. Gideceği takımdan yüksek maaş alıp bonservisi düşürebiliyorlar.

1.2den ikisi de uzatılabilir, fazlası lüzumsuz.

Üst Alt