#45 Marcão - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
transfer hemen tez zamanda iptal edilsin bu ve ozan defansila en az mac basi 3 gol yeriz.
adam biraz chedjounun kopyasi diyebiliriz. cok ileri gidiyor hatta orta sahada baslayan baski yapmayi seviyor, hizi okay ched'den daha hizli. ayaga ched gibi saglam diyebiliriz. cok faul yapiyor hatta kirmizi kart yemedigine dua etsin bugun.
ben begenmedim. akilli bir defans oyuncusu degil, bir ujfalusi hic degil. ozan ile birlikde bu bebe olmaz.

Dün Tottenham maçı yerine Chaves maçı izledim, bi göreyim ne tarz bi oyuncuymuş dedim.

Çok moralim bozuldu. Umaırm tek maçlık bi durumdur dedim, transfer heyecanıdır belki dedim geçtim.
Ama cidden çok moralim bozuldu. Adamın normali öyleyse zaten 1-2 maç oynar sonra Maicon'u satmayın bari der Maicon'u oynatır hoca.

Umudum var. Genç oyunculardan zarar etmezsiniz. Lakin simdiye kadar 3.5M euro edecek bı performans göstermiş mi kendi takımında, supheliyim açıkçası. Beşiktaş'in 300K'ya aldığı Mirin'den ne kadar iyi çıkacak veya çıkacak mı? Büyük suphelerim var. Sanki bu paraya daha iyisi bulunurdu gibi...

gazetelerin fiyasko transferler foto galerisininde bas koseyi alacak
maasinin yarisini odeyerek rize'ye gondermeye calisiriz yazin

topa com heyecanli giriyor bu herif. gozum korkmsdi degil ama 5-6 mac izleyelim aldik artik. buda bomba cikarsa teknik heyet bana serdarin gonderilisini anlatamaz. yok calisma seyimize uymuyordu filan anlamam

Üst Alt