#45 Marcão - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Porto gibi bir yetenek avcısının olduğu ligde oynayan adamın o paralar etme potansiyeli olsa bizden önce kaparlardı, beklentiyi çok yükseltmemek de yarar var kanımca. Biraz Ahmet Çakar mantığı gibi oldu ama olsun, geçerli bence bu örnekte. Serdar'ın yerini doldursun kafi.
o mantıkla düşünürsen kapatalım dükkanı gidelim çünkü hiçbir zaman avrupada başarılı olamayız o mantıkla...

Tamam iste

Parayi maksimize etmek icin kariyerini dusunmesi lazim

Brezilya'dan Galatasaray'a gelip kac para kazanan var max?

Porto'ya gidip peki? Guney Amerika'dan direkt transfer kovalayamayiz
sen yanlış anlamışın adama değil kulübüne verecen,silahla kovalarlar,
kendine de hatırı sayılır bişeyler verirsin o bonservise, konuşur ikna edersin daha yüksek kulüplere ulaşmasına yardımcı olacağına.
görünürde 4m yazıyor bonservisi, sao paoloya el altından vermiştir porto; aynını sende yapacan
zaten hamuru iyi topçuysa kulübü basamak olarak kullanıp 1-2 seneye gider yine avrupaya

win-win olur hem kulübe hem oyuncuya

portonun uyguladığı strateji bu yıllardır, porto buna rağmen zarar açıklamıştı bu sene mi geçen sene mi ne(ki el altı olayını dayandırdığım nokta bu)
portekiz liginin ne albenisi var 3 takım harici?
zira ing/isp/ita/fra ligleri harici açıp da diğer liglerin maçlarını izleyen sayısı var mı global bağlamda, yok.

kendine de hatırı sayılır bişeyler verirsin o bonservise, konuşur ikna edersin daha yüksek kulüplere ulaşmasına yardımcı olacağına.
görünürde 4m yazıyor bonservisi, sao paoloya el altından vermiştir porto; aynını sende yapacan
zaten hamuru iyi topçuysa kulübü basamak olarak kullanıp 1-2 seneye gider yine avrupaya

portonun uyguladığı strateji bu yıllardır, porto buna rağmen zarar açıklamıştı bu sene mi geçen sene mi ne(ki el altı olayını dayandırdığım nokta bu)
zira ing/isp/ita/fra ligleri harici açıp da diğer liglerin maçlarını izleyen sayısı var mı global bağlamda, yok.

Brezilyalilar Portekizce konusuyor, oraya da rahat adapte oluyorlar

Yalnız bu herif ya çok büyük takımlarda oynar ya da alt sıra takımlarından kurtulamaz. Çok cesur oynuyor. Bu özelliği etkilemedi değil. Toplu, topsuz saklanması yok herifin. Alışık olduğumuz stoper tiplemeleri vardır ya atak yediğinde geri geri gider, alan kapatır falan. Bu adam temas oyununu çok seviyor. 2.yarıdaki uzun topta forvet oyuncusunun baskısına aldırmayıp topu kullanması... Çok cesur oynuyor. Bir süre bu özelliğiyle başımıza iş açabilir ama bu oyun yapısı oyunu ilerde oynamamızı sağlar. Güzel yatırım yapılmış, videolarını izliyorum 22 yaşına göre olgun oynuyor. Akıllıca hamle. :hat::ka:

Brezilyalilar Portekizce konusuyor, oraya da rahat adapte oluyorlar
evet bu açıdan dezavantajlı olabiliriz
ama şu mevzuya da değinebiliriz; bizim takım harici Türkiye’de de çok Brezilyalı topçu var, gelip de lanet eden görmedim. Ayrılırken de Mutlu ayrılıyorlar.Bu tarz şeyleri de avantaj olarak sunabiliriz oyunculara.
En nihayetinde en önemli olan nokta iş bilen/bitiren adamın olması. Bizim sıkıntı çektiğimiz nokta bu son yıllarda. Bazen para versek de getiremiyoruz oyuncuları çünkü. Ben hala gerek avrupada gerekse güney amerikada popülaritemizin olduğunu düşünüyorum her ne kadar azalmış olsa da.

evet bu açıdan dezavantajlı olabiliriz
ama şu mevzuya da değinebiliriz; bizim takım harici Türkiye’de de çok Brezilyalı topçu var, gelip de lanet eden görmedim. Ayrılırken de Mutlu ayrılıyorlar.Bu tarz şeyleri de avantaj olarak sunabiliriz oyunculara.
En nihayetinde en önemli olan nokta iş bilen/bitiren adamın olması. Bizim sıkıntı çektiğimiz nokta bu son yıllarda. Bazen para versek de getiremiyoruz oyuncuları çünkü. Ben hala gerek avrupada gerekse güney amerikada popülaritemizin olduğunu düşünüyorum her ne kadar azalmış olsa da.

Biz sanki yasli Brezilyalilar icin ideal bir kulubuz bana hep oyle gelmistir

el altından nasıl verilcek peki,kulubun kasasında off record versen uefa yakalar diye düşünüyorum,zenginlerin birisi vercek desem gs'nin zenginleri hep yiyici verici değil nasıl olcak...

Üst Alt