Marcao'ya Atletico Madrid Kancası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'ya Atletico Madrid Kancası!

Yalniz oyuncu profili olarak tam Barcelona stoperi. Ayagi cok iyi, paslari cok iyi, bir stoper icin gayet hizli.

Barcelona seviyesinde demiyorum Barcelona ya uyan stoper profilinde diyorum yanlis anlasilmasin.

aslında barçada bizde göründüğünden daha derli toplu gözükedebilir. bu kadar sorumluluk altına girmeyecek. bu kadar fazla yük de binmez orda.

ben barça olsam alırdım hemen. basardım 50 milyon kağıt al gs sen bu parayı derdim

aslında barçada bizde göründüğünden daha derli toplu gözükedebilir. bu kadar sorumluluk altına girmeyecek. bu kadar fazla yük de binmez orda.

ben barça olsam alırdım hemen. basardım 50 milyon kağıt al gs sen bu parayı derdim

Bizde orta saha tamamen fail oldugu icin Luyindama ve Marcao ya asiri yük biniyor zaten. Orta sahayi elini kolunu sallaya sallaya geciyorlar.

Orta saha oyun kurma ve savunma namina neredeyse kocaman bir sifir.

Bizde orta saha tamamen fail oldugu icin Luyindama ve Marcao ya asiri yük biniyor zaten. Orta sahayi elini kolunu sallaya sallaya geciyorlar.

Orta saha oyun kurma ve savunma namina neredeyse kocaman bir sifir.

katılıyorum vs bu da ek olarak takımın oynadığı oyun şeklinin de payı var, alan daraltamamak, kimisi pres yaparken adam adama güreşirken kimisi alan savunması yapıyor. 11 kişi ile topun arkasına geçememek.

açıkçası ben ilk 11imizde oynayan oyuncuların%90ından isim olarak memnunum. futbolda isimden çok saha üzerinde ne yaptığının önemli olduğunu düşünüyorum. reali eleyen ajaxın oyuncularının bir çoğu değil yıldız sıradan oyuncular bile değil henüz, çoluk çocuk. bizi burada yenen benfica da öyleydi. yani sahada kimin olduğundan daha çok kimin ne yaptığı daha önemli. bugün maçta can büyük diye bir adamı sahaya çıkarsak ve yapması gereken şeyleri yapabiliyorsa onun isminin bi önemi yok. futbol artık yetenekle oynanan oyun kıvamından çıktı. tıpkı üniversite eğitimi gibi eğitimle bu sektörde bir şeyler başarıyorsun. standart yetenekte bir oyuncu ajax akademisine küçük yaşta girip yaş 19 olduğunda kaliteli bir futbolcu olabiliyorken, çok yetenekli çocuklar türkiyedeki alt yapılarda çürümeye yüz tutmuş.

ajax benfica gibi kulüpler alt yapı takımlarıyla şlde oynuyor. biz bırakın şlyi, alt yapı ağırlıklı ligde maç yapsak ağır tokat yeriz düşmemeye oynarız. onlarda 19 yaşında topçular, olmuş futbolcu olurken bizde daha 19 yaşında denilerek genç muamelesi yapılıyor.

ortasahamızın yumuşak olması büyük bir handikap ama tek sebebin bu olduğuna inanamam. ceyhunun ozan tufanın oynadığı alanyaspor bizi paspas ede ede yerden yere vurdu bir de üstüne pozisyon vermedi. çünkü onlar takım olarak oynadı

Üst Alt