Marcelo Lippi l Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo Lippi l Haberleri

Cevap: Marcello Lippi derbiye geliyor!

Yahu ne Lippi si ya şaka mı 63 yaşındaki adam Türkiyeyi anlayıp çözecekte pehh.

İşte Türkiye'nin %85'i senin gibi. Ferguson gelse, futboldan anlamıyor, yaşlı fln demeye kalkarsınız. O yüzden bu ülkede futbol sadece Cumartesi-Pazar kavga edip, sinir çıkarmaktan ibarettir.

Lippi gelir 3 ay sonra ceinde 10 milyon euro tazminat ile torunlarının yanına döner.

Bize doyuma ulaşmamış hoca ve oyuncular lazım,heycanlı,hırslı ve ne yaptığını bilen isimlerin peşinden koşmalıyız.

Ayrıca Luce gelsin diyenler dün gece ki Shaktar maçını izlememiş galiba adam full stada oynuyor,süper bir takım kurmuş kafası kulağı rahat ne diye gelip başına bela alsınki?

Cevap: Derbiye geliyor!

Van Gaal´in ne kadar ters bir adam oldugunu Almanya´yi takip edenler iyi bilir :) Türkiye´de calismasi imkansiz. Yönetim anlayisi, medya, oyuncularin yapisi Van Gaal´e cok ters. Hatta Türkiye´ye gelip 1 hafta sonra cekip giden ender adamlardan biri olur Van Gaal. Ciddi anlamda Adnan Polat´i ve bazi futbolculari dövebilir :)

[video=youtube;aKNxgjj5T8Q]https://www.youtube.com/watch?v=aKNxgjj5T8Q[/video]

evet van gaal. deswegen seit ihr mit 42 punkte 5.platz :)

Martin O'Neill

Slaven Bilic

Van Gaal

Marcello Lippi

Felix Magath

hepsi bize uygun teknik direktörler.

Bu ülkede önce adam değillikle suçlanır sonra bir "B"planı yok denir ardından futboldan anlamıyor hoca moca değil kardeşim bu adam denir ve komisyon aldığına dair iftiralar atılarak altın vuruş yapılır...

2006'da İtalya dünya şampiyonu olurken 2 kademeli mükemmel savunma sistemi hala gözlerimin önünde .Lippi bir efsane ona hiç şüphe yok , sorun yaşı ve karmaşık ülke futbol yapısıdır.Milli takım çalıştırması kendisi için daha iyi olabilir ama kendini iyi hissediyorsa hiç sorun yok ; o ve yanında yetişecek Tugay'a kimse hayır diyemez.

ben lippi'yi kulübede görmek isterim,ama şöyle bi durum var bizim çabuk başarılara ihityacımız var,3 senelik bir yapılanmayı kusura bakmasınlar ben bekleyemem,camiada beklemez,dayanılsa rijkaarda a dayanılırdı,hatırlayın ilk zamanları,hollanda ekolü,altyapıya hollandalı hocalar,altyapıda 4 3 3 oynayacak yeni yetişen çocuklar bu taktikle olgunlaşcak.....noldu? nerde şimdi bu hocalar,nerde bu sistem bu mantalite,rijkaard nerde......

korkarım ki bende daumun gelebilceğini düşünenlerdenim.umarım gelmez korkuyorum,son dakikada şampiyonluk kaçırabilirz:D

Cevap: Derbiye geliyor!

Van Gaal´in ne kadar ters bir adam oldugunu Almanya´yi takip edenler iyi bilir :) Türkiye´de calismasi imkansiz. Yönetim anlayisi, medya, oyuncularin yapisi Van Gaal´e cok ters. Hatta Türkiye´ye gelip 1 hafta sonra cekip giden ender adamlardan biri olur Van Gaal. Ciddi anlamda Adnan Polat´i ve bazi futbolculari dövebilir :)

[video=youtube;aKNxgjj5T8Q]https://www.youtube.com/watch?v=aKNxgjj5T8Q[/video]

Adam Führer :tiphat:

ben lippi'yi kulübede görmek isterim,ama şöyle bi durum var bizim çabuk başarılara ihityacımız var,3 senelik bir yapılanmayı kusura bakmasınlar ben bekleyemem,camiada beklemez,dayanılsa rijkaarda a dayanılırdı,hatırlayın ilk zamanları,hollanda ekolü,altyapıya hollandalı hocalar,altyapıda 4 3 3 oynayacak yeni yetişen çocuklar bu taktikle olgunlaşcak.....noldu? nerde şimdi bu hocalar,nerde bu sistem bu mantalite,rijkaard nerde......

korkarım ki bende daumun gelebilceğini düşünenlerdenim.umarım gelmez korkuyorum,son dakikada şampiyonluk kaçırabilirz:D

bence italyan t.direktör olsunda ne olursan olsun en büyük problem bizim ülkemizde hic bir kulüb defans yapmasini bilmiyor en azindan defans yapmasini ögretir bu ülke lucescu yu gördü adam dogru defansla her takimda basarili oldu bence lippi gelirse süper olur ama bence hayal lippi hayatta türkiyeye gelmez cok zor ama zaccaroni olabilir bence

Üst Alt