marco asensio willemsen - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gecen sezonki haliyle arayacaklarini sanmiyorum. hic bir sey oynamamisti ama en kötü hali bile isco denilen ispanyol alperden iyidir

aston villa ile gorusmelere baslamis.

senelik 8 milyon euro teklif etmisler.
Reis mesajini gorunce ne alaka demistim. Cunku asensio yasadigi iki buyuk sakatlik ile futbol sahnesinden seneeler evvel silinmisti. Goruyorum ki hicte umut vaadetmeyen bir topcudan ya tutarsa diye haber paylasiyorsun.

Tabi bunda konunun sana ait olmasinin etksi cok buyuk. Asensioyu ben kesfedip konusnu acsaydim simddiye coktan cöp kutusunu boylamisti.

Hakliysam haklisin doruk de ustat?

Reis mesajini gorunce ne alaka demistim. Cunku asensio yasadigi iki buyuk sakatlik ile futbol sahnesinden seneeler evvel silinmisti. Goruyorum ki hicte umut vaadetmeyen bir topcudan ya tutarsa diye haber paylasiyorsun.

Tabi bunda konunun sana ait olmasinin etksi cok buyuk. Asensioyu ben kesfedip konusnu acsaydim simddiye coktan cöp kutusunu boylamisti.

Hakliysam haklisin doruk de ustat?
ne anlatiyorsun yav? cik konudan.

Marco Asensio: “Ailemle dışarıdaydım ve limanda yürüyüşe çıktık ve orada Florentino Pérez'in teknesi vardı. Annem onu uzaktan tanıdı. Hemen yanına koştuk. Benimle fotoğraf çektirmesini istedi ve bir gün Real Madrid oyuncusu olacağımı söyledi. Hayatın tesadüflerinden biri, olan buydu ve Florentino Perez o güzel anekdotu hâlâ hatırlıyor”.

Ne yazık ki, Asensio henüz 15 yaşındayken annesi kanser nedeniyle vefat etti ve Asensio'nun Real Madrid oyuncusu olduğunu göremedi.

1686509163485.png

Üst Alt