marco paixao - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oynadığı 2 senede de ligin gol kralı oldu ama takım berbat olunca süper lig yapamadı. Ben seneye bir süper lig takımının yerinde olsam alır 1 veya 2 sene oynatırım. Jahovic'te ilk başta alt lig golcüsüydü ama 3 senedir her sene 15 tane yazıyor adam.

Paixao süper ligde 15'den aşağı atmaz.

3 sezondur Altay da oynuyor geldiğinden beri her sezon gol kralı

18-19 sezonu 29 gol ile gol kralı
19-20 sezonu 22 gol ile gol kralı
20-21 sezonu 16 gol ile gol krallığında 1. sırada

3.sezonunda da 20 gol barajını aştı. Bu sene ilk defa takımı da ona ayak uydurdu. 3.sezonunda şampiyonluğa oynuyorlar

altay'ın fikstürü çok iyi. Giresun, ads ve altınordu ile oynayacak. İkili averaj altay'da. Açıkçası paixao'nun bu hikayeyi şampiyonlukla süsleyip gelecek yıl süper lig'de 1 sene oynamasını isterim

dün akşam mustafa denizli muhtemelen uzatma ve penaltıları düşünüp sonradan oyuna aldı kendisini. İlk yarı maç tamamen orta saha mücadelesi içindeydi. İkinci yarı giridkten sonra maç tamamen altay'a geçti. Ceza sahası içini adeta evi gibi biliyor. 3 pozisyon yakaladı ve en sonunda golünü attı

altay ile bu hikayesi süper ligle noktalanmadan bitse üzücü olurdu. 35-36 yaşındaki oyuncuların süper ligde hala fark yarattığını düşünürsek ben süper ligde de en az 12-13 gol atar diyorum

son 11-12 seneyi net hatırlıyorum, öncesinde pek takip etmediğim bir ligdi. Ancak son 11-12 senenin 1.ligde en iyi yabancısı hatta en iyi oyuncusu bence

Üst Alt