Marcos do Nascimento Teixeria Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcos do Nascimento Teixeria Galatasaray'a Geliyor!

Hatunla avmye gidiyoruz mont alacağız diye çıkıyoruz Altı aydır Diyorum kış gelecek adam gibi kalın sıcak tutan bir mont al.

Neyse o dükkan benim bu dükkan senin giriyoruz çıkıyoruz deniyoruz ama beğenmiyor.

Tam artık pes etmişken köşedeki bir dükkan vitrininde topuklu ayakkabı dikkatini çekiyor.Mont parasını ayakkabıya verip dönüyoruz eve.

O hesap..
Ben bunun farklı bir versiyonunu apayrı bir shopda yaşıyorum :red:

Muazzam bir transfer hem sol stoper hem de yıllar sonra gerçek solak bir santrhaf. Ayrıca yabancı ve tam istediğiniz gibi genç allahtan belanızı mı istiyorsunuz ben sadece alan'a fit olmak üzereyken bir de stoper deniyor öpüp başınıza koyun. Manken serdardan sonra böylesi kemikli, iri kıyım 1.85lik bir ecnebi santrhaf ilaç gibi gelir...

Maicon da yedek bence gökay güneyi adapte edip çalıkların ahmetin boynunu vuralım takımda yeniçeri kalmasın nasıl ki semih defanstaki habis idi bunda da o potansiyel var ozanın filan ahlakını bu çeribaşı bozmuştur papaz selçukla filan... Serdar zaten spastikti onun aklı ermez öyle şeylere...

Velhasılı kelam inşallah olur...

Bakin FM, FIFA falan uzerinden bu tarz oyunculari degerlendirmek dogru olmaz. Videolar da yaniltici olabilir.

WhoScored istatistiklerine gore ligde en az 5 maca cikan stoperler arasinda (totalde 47 oyuncu) Marcão:
  • Rating: 7.18 ile ligde 4. sirada
  • Top calma: Mac basina 1.9 ile ligde 4. sirada
  • Top kesme: Mac basina 1.9 ile ligde 21. sirada
  • Faul: Mac basina 0.8 faul yapma ile en az faul yapan 9. oyuncu
  • Normalde yazmam ama goze carptigindan yaziyorum, acik ara en cok faul yapilan defans oyuncusu mac basina 2.1 ile
  • Kirmizi karti yok, 4 sari karti var
  • 14. hafta maca kaptan olarak cikmis
  • Uzaklastirma: Mac basina 5.8 ile ligde 10. sirada
  • Toplam 2 golu var, ligde 2 veya daha fazla gol atan 5 stoper var
  • Kazanilan hava topu: Mac basina 3.2 ile ligde 11. sirada
  • Basarili kisa pas: Mac basina 30.9 ile ligde 20. sirada, basarisizda ise 4.9 ile ligin en kotu 5. stoperi
  • Basarili uzun pas: Mac basina 4.4 ile ligde 13. sirada, basarisizda ise 3.3 ile ligin en iyi 11. stoperi
  • Anahtar istatistik: Mac basina 0.8 basarili dribbling ile ligde 2. sirada
Yani buradan ne sonuclara varabiliriz? Rating cok ama cok olumlu, bol bol hamle yapip top kapan bir stopere benziyor, ciddi anlamda da riskler aliyor herhalde ofansif olarak. Topla cikan solak stoper profili var ama cok kisa pas hatasi yapmasi ciddi bir "red flag." Disiplin sikintisi yok hatta liderlik vasiflari da var gibi gorunuyor, videoda da gorundugu uzere surekli cevresiyle iletisim kuran bir stoper.

Karsilastirmak gerekirse, bu sene belki de ligin en iyi genc stoperi Éder Militão (Porto) ile kiyaslarsak; top calma, daha az faul yapma, daha cok faul yapilma, uzaklastirma, pas bloklama, goller, uzun pas ve dribbling konularinda Marcao daha iyi. Rating, top kesme, daha az kart yeme, sut bloklama ve kisa pas konularinda ise Eder Militao daha iyi. Hava topu kazanma konusunda ayni seviyedeler.

Ozetle istatistikler cok umut verici. Tam ihtiyacimiz olan tipte stopere benziyor. Tek endisem ergen taraftarimiz. Ligin acik ara en sabirsiz ve tahammulsuz taraftar grubu bizde ve su anda da ozellikle barut ficisi gibiler. Bu adam da haliyle riskler alan bir stoper oldugundan topla cikip hata yaptigi her an "auvvv" cekilecektir. Umarim bu tutum gelisimini baltalamaz, psikolojisi saglamdir ve bu istatistiklerin uzerine koyarak devam eder.

Elemanda meloda ki psikopatlığı seziyorum.Böle oyunculara her daim ihtiyaç vardır.Sadece rakam fazla.Yoksa kimse 22 yaşında istatistikleri bölesine gelecek vaadeden birine hayır demez.Şu Serdar beleşe gitmeseydi 1 derece iyi olurdu.

Iyi guzel alinsin belki tutar da 3.5 milyonluk Adam degil. Lutfen kabul edin. Bu arada Pogba hiyarina sirf rakiplerine gitmesin diye 100 milyonu bayilip piyasanin amk MU yoneticilerinin de abv.

Bu da demek oluyor ki Serdari da en az 3.5 a satmaliyiz.

Kafa falan kırık degilse, sakat degilse 22 yasinda solak brezilyalı stoper zarar ettirmez en azindan! Tekrar satilabilir adam olması bence hayati onem tasiyor bizim icin.

Bakin FM, FIFA falan uzerinden bu tarz oyunculari degerlendirmek dogru olmaz. Videolar da yaniltici olabilir.

WhoScored istatistiklerine gore ligde en az 5 maca cikan stoperler arasinda (totalde 47 oyuncu) Marcão:
  • Normalde yazmam ama goze carptigindan yaziyorum, acik ara en cok faul yapilan defans oyuncusu mac basina 2.1 ile
  • Basarili kisa pas: Mac basina 30.9 ile ligde 20. sirada, basarisizda ise 4.9 ile ligin en kotu 5. stoperi
  • Basarili uzun pas: Mac basina 4.4 ile ligde 13. sirada, basarisizda ise 3.3 ile ligin en iyi 11. stoperi
Yani buradan ne sonuclara varabiliriz? Rating cok ama cok olumlu, bol bol hamle yapip top kapan bir stopere benziyor, ciddi anlamda da riskler aliyor herhalde ofansif olarak. Topla cikan solak stoper profili var ama cok kisa pas hatasi yapmasi ciddi bir "red flag." Disiplin sikintisi yok hatta liderlik vasiflari da var gibi gorunuyor, videoda da gorundugu uzere surekli cevresiyle iletisim kuran bir stoper.

Karsilastirmak gerekirse, bu sene belki de ligin en iyi genc stoperi Éder Militão (Porto) ile kiyaslarsak; top calma, daha az faul yapma, daha cok faul yapilma, uzaklastirma, pas bloklama, goller, uzun pas ve dribbling konularinda Marcao daha iyi. Rating, top kesme, daha az kart yeme, sut bloklama ve kisa pas konularinda ise Eder Militao daha iyi. Hava topu kazanma konusunda ayni seviyedeler.

Ozetle istatistikler cok umut verici. Tam ihtiyacimiz olan tipte stopere benziyor. Tek endisem ergen taraftarimiz. Ligin acik ara en sabirsiz ve tahammulsuz taraftar grubu bizde ve su anda da ozellikle barut ficisi gibiler. Bu adam da haliyle riskler alan bir stoper oldugundan topla cikip hata yaptigi her an "auvvv" cekilecektir. Umarim bu tutum gelisimini baltalamaz, psikolojisi saglamdir ve bu istatistiklerin uzerine koyarak devam eder.

Eline emeğine sağlık. Çok aydınlatıcı olmuş bilgiler.

Bu adam bizde solback bile oynar Nagatomo yokken :)

He sadece cengo ve yönetim. Fatö'den habersiz yapılıyor her şey.

Yalnız tutarsa bugün atıp tutan herkes fatö transferi diye ötüp durmaya başlar.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bonservisine bu kadar para verdiğimize göre inşallah yıllık ücreti makuldür

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt