Marcos do Nascimento Teixeria Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcos do Nascimento Teixeria Galatasaray'a Geliyor!

O değil de Ribery de küme düşme hattındaki takımdan gelmişti Mondragon da.

O dönem sosyal medya olsa topa tutulurlardı herhalde.

Bonservis 3.5-4 olması yine de çok.

Hatunla avmye gidiyoruz mont alacağız diye çıkıyoruz Altı aydır Diyorum kış gelecek adam gibi kalın sıcak tutan bir mont al.

Neyse o dükkan benim bu dükkan senin giriyoruz çıkıyoruz deniyoruz ama beğenmiyor.

Tam artık pes etmişken köşedeki bir dükkan vitrininde topuklu ayakkabı dikkatini çekiyor.Mont parasını ayakkabıya verip dönüyoruz eve.

O hesap..
sora montu da alıyoruz...
abi ciddili üzülüyorum haline. allah sabır ihsan eylesin.

Valla kimse brezilyalı stoper almıyor premier ligte 1 tane david luis var başka varmı bilmiyorum. fransada monaco naldoyu aldı 36 yaşında birde psg de silva ve marquinhos var italyada interde miranda - laziodaki luis felipe-romada juan jesus- almanyada varmı bilmiyorum aklıma gelmiyor yani bence güvenlemez oyuncular stoperde brezilyalılar

Valla kimse brezilyalı stoper almıyor premier ligte 1 tane david luis var başka varmı bilmiyorum. fransada monaco naldoyu aldı 36 yaşında birde psg de silva ve marquinhos var italyada interde miranda - laziodaki luis felipe-romada juan jesus- almanyada varmı bilmiyorum aklıma gelmiyor yani bence güvenlemez oyuncular stoperde brezilyalılar
Üst takımlardan bir sürü adam saydın ve almıyor diyorsun?

Başka ülkelerden bu kadar oyuncu var mı bu takımlarda?

Atıp tutanlar zaten Terim transferi diye atıp tutuyor. Öven biri de yok. Tutarsa tabi ki övülecek.

Çelişen bugün komisyon transferi diyenler olur bu durumda Terim’in 2. Dönemini referans gösterip.
Ya Ronaldo gelse yasli diyecek kesim var burada,biz de tanimiyoruz gormedik gelsin bakalim diyoruz ama çöp ilan eden muneccim cok malesef. Ha bu gozler Tarik alinsin bu bonservis iyi diyenleri de okudu zamanında

Bizim satis hedef pazar Katar oldugu icin belki de daha iyi olabilir seviyor onlar

Üst Alt