Mardin'de 3 şehit | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mardin'de 3 şehit

Mardin'in Ömerli ilçesinde 2 astsubay ve 1 uzman çavuş şehit oldu.

Mardin'in Ömerli ilçesi İkipınar Jandarma Karakolu'nda görevli iki astsubay ile bir uzman çavuşun, korucubaşına ziyaretten dönerken pusuya düşürülerek şehit edildiği öğrenildi.

İddialara göre, dün akşam Ömerli ilçesi İkipınar köyünde korucubaşına ziyarete giden Astsubay Erhan Gül (G.Antep), Astsubay Sadık Güllü (Kırıkkale) ve Uzman Çavuş Ali Öztürk (G.Antep), evden karakola dönüşte ***'lı teröristlerin silahlı saldırısına uğradı. Gece saat 23.30 sıralarında köyün yanındaki karakola 200 metre kala meydana gelen saldırıda 2 astsubay ile 1 uzman çavuş şehit oldu.

Yaklaşık 15 dakika süren çatışma sonrası gece karanlığından faydalanan teröristler, olay yerinden kaçtı. Komando birlikleri bölgede teröristlerin yakalanması için geniş çaplı operasyon başlattı.

Mardin'de 3 şehit - Sabah

Cevap: Mardin'de 3 şehit

yazıklar olsun duydukça kahroluyorum o cesur osmanlı torunları şuan başımızdakiler yüzünden pısırık bir hal almıştır ve o övündüğümüz askerimizin sesi kısılmıştır.

28 Şubat döneminde emekli edilen bazı Özel Tim Başkomserlerine eğitmen olarak göreve dönüş davetiyeleri gelmeye başladı...

Sanırım önümüzdeki günler hareketli geçecek.

28 Şubat döneminde emekli edilen bazı Özel Tim Başkomserlerine eğitmen olarak göreve dönüş davetiyeleri gelmeye başladı...

Sanırım önümüzdeki günler hareketli geçecek.

Bıktım artık bu haberleri duymaktan.Gerekirse bizde şehit oluruz ne yapılacaksa yapılsın.Kurutalım şunları soyuna sopuna kadar.

Yemin ediyorum artık o kadar bıktım ki bu haberlerden, diyorum ki o şerefsizlerin bulunduğu arazileri, lojistik merkezleri falan atom bombasıyla yerle bir et. Taş üstünde taş bırakma, gebersin kötü kadın çocukları. Bıktırdılar artık, savaş istiyorlarsa savaşalım ama yeter.

sınırötesi operasyon başlasın artık

Sınır ötesi operasyondan önce sınır içi operasyon şart. Bunu da mevut TSK yapısıyla yapmak cok zor. Dünya üzerindeki hiçbir ordu kendi ülkesinin içinde operasyon yapabilecek kabiliyette değildir. Cunku ordular sınır içlerinde agır ve hantal yapılardır. Tüm dünyada bu tür işler anti-terör timleri ile yapılır. Bizde de vardı Özel Harekat Timleri ama 28Şubat sürecinde pasifize edilmişti. Şimdi tekrar aktif edilecek gibi görünüyor.

özel harekat timlerini abartmayın onlarda insan . onlar gelince şehtmi vermiyeceğiz. zaten tsk içinde mevcut özel harekat ekipleri var. çözüm yolunu ben bilmem büyükler bilir ama çözüm için bişeyler yapmak lazım savaşmak lazım bunu biliyorum.

özel harekat timlerini abartmayın onlarda insan . onlar gelince şehtmi vermiyeceğiz. zaten tsk içinde mevcut özel harekat ekipleri var. çözüm yolunu ben bilmem büyükler bilir ama çözüm için bişeyler yapmak lazım savaşmak lazım bunu biliyorum.

Özel harekat timlerini abartmıyoruz da, 15 aylık erden iyi olacakları kesin. Ayrıca askeri yapıları ne kadar bilirsin bilmiyorum ama asker her zaman hantaldır ve anında cevap veremez. Bu dünyanın heryerinde böyledir.

Yöneticilerden şu mesajıma sağduyu bekliyorum dayanamıcam.

Ulan elin uyuşturucu müptelası pislik bir kadınına ağlıyorsunuz, ağıtlar yakıyorsunuz 1 ayda 20 nin üstünde sizin için askerler ölüyor umrunuzda bile değil. İnsanlıktan çıkılmış artık!

Üst Alt