Mariano: "Banega ile beraber oynarsak çok mutlu olurum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano: "Banega ile beraber oynarsak çok mutlu olurum"

Galatasaray, yeni sezon öncesindeki son hazırlık maçında Yunanistan Ligi ekiplerinden Panathinaikos'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından Mariano, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu:

Sadece benim değil, tüm takımın performansı çok önemli. Galatasaray’da oynuyorsanız hedef final oynamak ve şampiyon olmak. Geçen sene güzel bir sezon geçirdik. Bu sene de kupalara odaklanmak ve kazanmak istiyoruz.

Gelecek sezon Galatasaray’da kalacak mı?

Kontratımın bitmesine 1 sene var. Böyle bir oyuncu varsa diğer kulüplerin ilgi göstermesi normal. Burada bir sene kaldı, bunu burada tamamlamak istiyorum. Sonrasında ne olur ne biter bilmiyorum. Kulüple konuşmam lazım.

Babel ve Banega üzerine…

Babel çok kaliteli bir oyuncu ve bunu kısa sürede gösterdi. Daha önce de İspanya’da karşılıklı oynadık. Takıma kısa sürede adapte oldu ve bu lige alışkın. Banega ile oynamak benim için ayrıcalıktı. Çok kaliteli bir oyuncu. Futbolda her şey olabilir. Galatasaray’a gelir ve burada beraber oynarsak çok mutlu olurum.

Radyospor

Üst Alt