Mariano, Cuma Günü İstanbul'a Gelecek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano, Cuma Günü İstanbul'a Gelecek!

ben hala yaglı surat ve ekibinin bu adamı alabildigine inanmıyorum,ligin tartısmasız son yıllardaki en iyi bek transferi olur

izlemeyen arkadaslar yada ergenler gibi 3-5 dk videolardan izleyenlerse gidin kumda oynayın yorum yapıpta milleti germeyin boşuna

boş boş konuşan tiplere aslında sabri gibiler tarık gibiler bile fazla

ben hala yaglı surat ve ekibinin bu adamı alabildigine inanmıyorum,ligin tartısmasız son yıllardaki en iyi bek transferi olur

izlemeyen arkadaslar yada ergenler gibi 3-5 dk videolardan izleyenlerse gidin kumda oynayın yorum yapıpta milleti germeyin boşuna

boş boş konuşan tiplere aslında sabri gibiler tarık gibiler bile fazla

dursun futboldan anlamaz. 2 yıldır yanındaki komisyoncular tarafından tezgaha getirildi.

igor istiyor dursun aldırıyor veya gönderiyor. baska hoca olsa onun istediklerini aldıracaktı.

Benim de takip ettiğim kadarıyla tam nokta atışı bir bek transferi gibi. Ama geçen sezon 31 maçta 2 asist yapabilmiş, kafamı karıştırıyor bu durum

İstatistikler yanıltıcı olabilir.

Clichy geçen sezon 39 maçta 2 asist yaptı.

Eboue bize gelmeden önce Arsenal'de 1 asisti vardı. Bizde ilk sezon 3 ikinci sezonda 5 asist yaptı.

Telles bizdeki son sezonunda 36 maçta 1 asisti vardı. Geçen yıl Porto'da ise 10 asist yaptı.

Üst Alt