Mariano: "Şampiyonluklar kazanmak için geldim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano: "Şampiyonluklar kazanmak için geldim"

9dfff24537934512868bcc1e9210c1b3.jpeg

Galatasaray'ın yeni transferi Mariano Ferreira Filho, İstanbul'daki ilk röportajını Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen'e verdi.

Mariano'nun sözleri şöyle:

"Galatasaray'ın teklifini tatil sonrası Sevilla'ya geldikten 3 gün sonra menajerim aracılığıyla öğrendim. Galatasaray'ın benimle ilgilendiğini ve beni çok istediğini söyledi. Ben de Galatasaray'ın ne kadar büyük, şampiyonluklar için mücadele eden bir kulüp olduğunu biliyordum; inanılmaz mutlu oldum ve menajerime olumlu görüş bildirdim."

"Galatasaray taraftarının havaalanında beni bekliyor olması benim için duygusal bir andı. Beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. Ne kadar fanatik ve takımlarına bağlı olduklarını zaten biliyordum. Bunu görmüş oldum."

"Gerek Maicon, gerek Muslera'nın bana burada çok faydası olacaktır. Maicon ile aynı ülkedeniz, büyük avantajı olacaktır. Muslera ile aynı dili konuşmasak da birbirine yakın diller konuşuyoruz ve mutlaka yardımcı olacaktır. Farklı ülkeye gittiğinizde dil olarak anlaşabileceğiniz isimler olması saha içi ve dışında avantajdır."

"Buraya gelmeden önce Taffarel ile fikir alışverişinde bulundum. İstanbul, Galatasaray ve Mert Çetin ile ilgili çok güzel şeyler söyledi. Ve şimdi burada olduğum için çok mutluyum."

"Galatasaray ile Avrupa başarısına imza atmak benim için mutluluk verici olacaktır. Sevilla ile UEFA Avrupa Ligi Kupası kazandım. Bu kupayı Galatasaray ile bir kez daha kazanmak beni mutlu edecektir."

"Burada çok başarılı olmayı bekliyorum. Galatasaray önemli bir camia ve burada başarılarıma yenilerini eklemek istiyorum. Buraya geliş amacım şampiyonluklar kazanmak, kupalar kazanmak. Avrupa'da iyi işler yaptım, çıkış halindeyim. Bu çıkışı burada da devam ettirmek istiyorum."

"Maicon'a Savunmanın Tanrısı diyorlar. Umarım Galatasaray taraftarları önümüzdeki günlerde bana da bir lakap takarlar..."

Üst Alt