Mariano Taraftarı Çıldırttı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano Taraftarı Çıldırttı!

5293067.jpg

Galatasaray'ın deplasmanda Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldığı maçın ardından bir paylaşım sarı kırmızılı taraftarı kızdırdı.

Galatasaray, Kadıköy deplasmanından 1 puanla dönerken cezalı olan ve maç kadrosunda yer almayan Mariano Filho, İtalya'ya gitti.

Brezilyalı sağ bek, maçtan hemen sonra Instagram hesabından İtalya'nın Roma kentinden bir paylaşım yaptı. 31 yaşındaki futbolcunun teknik ekipten izin alarak İtalya'ya gittiği ifade edildi.

Bu paylaşım sonrası bazı Galatasaray taraftarları sosyal medyadan Mariano'ya tepki gösterirken 'gamsız' ifadelerini kullandı.​

(Skorer)

neden tepki gösteriliyor? Adam teknik ekipten izin almış zaten. 2 senedir Wesley sürekli İbiza'larda takılırken kimse ağzını açmıyordu, Mariano'ya bakıyorum hepsi laf atma yarışında.

İzin almasaydı en ağır tepkiyi verirdim ama izin almışsa hiç bir sorun yok.

Ben beğenmiyorum maalesef. Neye göre beğenmiyorum? Aldığı maaşa göre beğenmiyorum performansını. Yoksa tabii ki kötü oyuncu değil ama kendisinden beklenen tempoyu veremiyor.

Geçen haftaki o ısrarlı sarı kart görmenin sebebi buymuş işte. Hiç sevmem böyle çıkarımlar yapmayı ama o kadar aleni gördü ki kartı hiç şaşırmıyorum şu yaptığı harekete.

neden tepki gösteriliyor? Adam teknik ekipten izin almış zaten. 2 senedir Wesley sürekli İbiza'larda takılırken kimse ağzını açmıyordu, Mariano'ya bakıyorum hepsi laf atma yarışında.

hay wesleyler götürsün sizi. adam ne oturmuş içinize be, volkanın içine bu kadar oturmamıştır

Fatih Terim izin vermistir ama yine de yanlis yapmis. Senin takimin derbi oynuyor sen ise Italya'ya tatile gidiyorsun. Biraz daha profesyonel davranabilirdi.

o wesley :) ayıya iki gol attı ya gerisi tıraş. fanatikleri ince yerden vurmuşsun şimdi yüklenecekler sana derken ilk bombardıman ve likelar gelmiş :)

Son düzenleme:
Üst Alt