Mariano Transferi KAP'a Bildirildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano Transferi KAP'a Bildirildi!

3638442aeac64c47b731348f2139eebc.jpeg

Galatasaray Sportif AŞ, Mariano'nun transferi konusunda futbolcu ve kulübü ile transfer görüşmelerine başlandığını duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Profesyonel futbolcu Mariano Ferreira Filho'nun Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ve kulübü Sevilla FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KAP

Son düzenleme:
Sevinemedim , biri bana sabrının gönderilip yerine world-class bir sağ bek alınacağını ve buna tebessüm bile edemeyeceğimi söylese inanmazdım :(

Dursun Sneijder i göndererek bittin sen. Kimi alırsan al haysiyetsizsin, şerefsizsin, karaktersizsin, eyyamcısın, yavşaksın. Defol git transfer yapma. Bu günler unutulmayacak. Selçuk un Tolga nın Tarık Çamdal ın ve daha birçok çöpün olduğu yerde Sneijder ın gönderilmesi sonrası kimi alırsan al yaranamayacaksın. Ha dediğim ve diğer birçok çöpü yollarsan ve takımı gençleştirici hareketlerde bulunursan eywallah ama sen beceremezsin.

zerre umrumda degil
dani alves gelse ne olur adam gibi td olmadiktan sonra
olan paralara oluyor iste
yine ciddi rakamlari cöpe attik

Güzel transfer ama bu takimda ne kadar faydali olabilir? Insallah tutar.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Üst Alt